Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

56

Yatarak Televizyon İzleme Gözlüğü

Doğrulmaya gerek kalmadan 90 derecelik bir görüş açısı sunan Kitap Okuma Gözlüğü ile kitap okuyabilir ve keyifle televizyon izleyebilirsiniz.

90.00 TL
39
.90 TL(KDV Dahil)
Yatarak kitap okuma alışkanlığına sahipseniz bitmeyen boyun ağrıları ile uğraşmak zorunda kalanlardansınız artık dert etmeyin.

Yatarken istenilen açıyı ayarlayıp okumaya imkan veren gözlük son derece pratiktir. Yattığınız yerden televizyon seyredebilir yada kitap okuyabilirsiniz. Gözlük tasarımı sayesinde ışınları kırarak istediğiniz açı ile gözünüze ulaşmasını sağlıyor.Bu gözlük ile sırt üstü yatarak rahatlıkla kitabınızı okuyabilirsiniz. Yapmak gereken çok basit. Gözlüğü takıp normal bir şekilde sırtüstü uzanıp, gözlüğün özel yansıtma özelliği ile kitabınızı okumak.

Yatarak okuma gözlüğünü çok kullanmamız göz sağlığımızı olumsuz etkiler mi?

Yatarak okuma gözlüğünün sağlığınızı bozucu hiçbir etkisi yoktur, sağlığınızı bozmadığı gibi yatarak bir şeyler okurken oluşan bel-boyun-sırt ağrılarının önüne geçerek sağlığınıza faydalıdır.

Renk: Siyah.

Hediye Sinema Bileti Kampanyası:

- Kargo ve gönderi bedelleri hariç 100 TL ve üzeri alışverişleriniz için geçerlidir.
- Kampanya sadece kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerlidir.
- Bilet teslimatı, siparişinizden sonra 7 gün içinde eposta yoluyla teslim edilir.
- Kampanya bilet kapsamı: İstanbul, Ankara ve İzmir Hariç Tüm Cinemaximum’larda Haftanın Her Günü Geçerli (3D, IMAX Hariç).
- Hediye biletiniz ile ilgili kupon kodu kullanım detayları için tıklayın.
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0111229419708