Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

50

Anti Lost Kayıp Alarm

Anti Lost Kayıp Alarm kiti ile artık değer verdiğiniz hiçbir şeyi kaybetmeyeceksiniz! Kablosuz bağlantısı sayesinde oldukça pratiktir.

39.90 TL
19
.90 TL(KDV Dahil)
Artık değer verdiğiniz hiçbir şeyi kaybetmeyeceksiniz! Tüm değerli eşyalarınız; telefon, çanta, cüzdanınız, köpeğiniz, küçük çocuğunuz hatta ve aklınıza gelebilecek herşey için kullanılabilir.

Yapmanız gereken anti-lost alarmın transmit parçasını kaybetmek istemediğiniz her ne ise onun üzerine yerleştirmek.Yerleştirmiş olduğunuz parça anahtarlıkla kablosuz bağlantılıdır.

Anahtarlık üzerinizde olduğunuzdan yerleştirdiğiniz parça maximum 25 metre kadar uzaklaştığında anahtarlığın alarmı çalmaya başlar.

İsteğinize göre anahtarlığı titreşim modunda da çalıştırabilirsiniz. Böylece fark etmeniz daha kolay olacaktır. Ayrıca uzaklık ayarı vardır. yYani alarmın eşyanızın sizden ne kadar uzaklaştığında çalmasını istiyorsanız ona göre mesafesini ayarlayabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

- 25 Metreye kadar mesafe ayarı vardır.
- İstenilen mesafeye ayarlanabilir.
- 1.5 Volt AAA Kalem Pil ile çalışır. (Pil paket içeriğine dahil değildir.)

Ürünün Ebatları:

- Receive: 60 mm. X 36 mm. X 15 mm.
- Ağırlık: 35.5 gr.
- Transmit: 24.5 mm. X 7 mm.
- Ağırlık: 6.5 gr.

Paket İçeriği:

- 1 Adet Anti Lost Kayıp Alarm
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.035038948059082