Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Kendinden Açılan Müzikli Pasta Mumu

Tanıtıcı videoyu mutlaka izleyin! Sıradan pasta mumları artık çok geride kaldı! Kendiliğinden açılan ve iyiki doğdun müziğiyle harika bir ortam yaratan bu pasta mumunu kaçırmayın!

29.90 TL
9
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!
Doğum günlerinde yada kutlamalarda pastanızın üzerinde klişeleşmiş olan klasik pasta mumları görmek yerine, kendiliğinden açılan ve açılırken iyiki doğdun müziği çalan bir pasta mumu ile tanışmak istermisiniz?Müzikli kendinden açılan sihirli pasta mumu sizlere bu fırsatı tanımaktadır. İzlemesi ve uygulaması oldukça zevkli olan bu mum sizlere eğlenceli dakikalar yaratacak!

Şık ve kullanışlı tasarımı sayesinde üzerinde müzikli kendinden açılan sihirli pasta mumu ile birlikte pastanızı görenler sizlere hayran kalacaktır.
Doğum günü sürprizi yaptığınız arkadaşınızı daha da mest edebilmenize imkan sağlayacak olan müzikli kendinden açılan sihirli pasta mumuna Batangemi.com fırsatıyla hemen sahip olun!
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0500710010529