Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Köpek Sırt Tasması Sports Dog

Köpeklerin boğazlarına basınç yaparak nefes alışverişlerine engel olup, hareketlerini kısıtlayan tasmaların aksine oldukça konforlu bir kullanım sağlar.

69.90 TL
29
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!
Köpek Sırt Tasması Sports Dog, naylon materyalden üretilmiştir. Köpeklerin boğazlarına basınç yaparak nefes alışverişlerine engel olup, hareketlerini kısıtlamak amacıyla köpeklere acı çektiren tasmaların aksine oldukça konforlu bir kullanım sağlamaktadır.

Köpek Sırt Tasması Sports Dog köpeklerini duruşlarına destek vermektedir. Ancak bu destek azami kapasitededir. Bu durumun amacı, köpeklerin duruşlarını, istedikleri seviyede, onları zor bir duruma sokmayacak şekilde sağlayabilmeleri noktasında destek olabilmektir.

Aynı zamanda köpeklerin farklı boyutları düşünülerek, farklı beden ölçülerinde Köpek Sırt Tasması Sports Dog ürünleri üretilmiştir. Bu noktada, 60 – 75 cm köpekler için Small beden, 65’ten 80’e kadar uzayan, değişebilen köpek ölçüleri için Medium ölçü, 70’ten 90 cm’ye kadar olan ölçüler ise Large olarak isimlendirilen beden ölçülerine karşılık gelmektedir.

Köpek Sırt Tasması Sports Dog, köpek beden ölçülerine göre uyumlu olanlar kullanıldığında, oldukça kullanışlı ve rahat bir üründür. Siyah renklidir.

Köpeklerin duruşuna azami destek sağlarken, bir yandan da kolay hareket edebilmeleri için gerekli olan konforu da sunmaktadır

Aynı zamanda bu takım ile sahipleri köpeklerinin canlarını hiç yakmadan kolayca yönlendirebileceklerdir.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0240838527679