Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Kedi Köpek Diş Fırçası Seti

Kedi köpek diş fırçası seti ile sadık,minik dostlarınızın diş bakımını kolayca keyifle yapabilirsiniz.

25.90 TL
7
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Köpeklerin diş sağlıkları da son derece önemlidir. İhmale gelmemesi gereken bir noktadır diş sağlığı. Aksi takdirde köpeklerimiz günlerce acı çekebilir. Sağlıklı bir ağız ve diş yapısı için gereklidir. Bu sebeple köpeklerin de dişleri fırçalanmalıdır. Sağlıklı bir diş yapısı için, Köpekler İçin Diş Fırçası üretilmiştir. Uygun diş macunlarıyla, gerekli işlemleri mümkün kılmaktadır bu ürün.

Köpekler İçin Diş Fırçası, köpeğinizin daha sağlıklı olabilmesi için gereklidir. Daha kolay kullanabilmeniz için her iki şekilde fırçayı da kapsar. Böylece, hangisi daha iyi uyum sağlıyorsa köpeğinize, onu kullanabilirsiniz. Köpekler İçin Diş Fırçası ile köpeğinizin dişlerini fırçalamak artık çok kolay!

Set içerisinde bulunan parmak fırça, daha hakim bir biçimde temizlik yapmanıza yardımcı olacaktır. Pek çok köpek sahibi, parmak fırçaları tercih etmektedir. Daha kolay kullanıma sahip olması parmak fırçaların tercih sebebi olmuştur. Diğer saplı fırça ise, köpeklerinizin arka dişlerine daha kolay erişebilmenize olanak sağlar. Böylece sizin de, köpeğinizin de canı yanmadan diş temizliğini tamamlayabilirsiniz.

Köpekler İçin Diş Fırçası ile köpeklerinizin dişleri artık daha temiz olacak. Kolay kullanıma sahip bu ürünler ile köpeklerinizin ağız sağlığını daha iyiye taşımak, artık bir adım uzağınızda.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.00540804862976