Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Çok Amaçlı Vantuz Tutucu

Aracınızda, bahçenizde, evinizde vb ihtiyaç duyabileceğiniz her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Çok Amaçlı Vantuz Tutucu fırsatını kaçırmayın!

99.90 TL
24
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Aracınızla seyahat esnasında, taşımak istediğiniz bisikletinizi, sörf tahtanızı v.b sabitlemek ve onu güvenli bir şekilde aracınızın üst tarafına yerleştirmek istiyorsanız işte aradığınız ürün...

Çok Amaçlı Vantuz Tutucu basit kilit mekanizması sayesinde kolaylıkla kullanabilir, emniyetli bir şekilde yolculuğun keyfini çıkartabilirsiniz.

Sabit ve düz bir zemine güçlü vantuzları sayesinde kilitleyebilirsiniz.Güvenlik gerektirecek her türlü alanda güçlü çekim kuvveti sayesinde imdadınıza yetişecek.

İsterseniz aracınızın bagajına sığmayan eşyalarınız için bagaj kapağını sabitlemek içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kullanma Talimatları:
- Temiz, düz ve gözenekli olmayan bir zemin üzerinde kullanmanız tavsiye edilir.

- Düz zemine Çok Amaçlı Vantuz Tutucu'yu sabitledikten sonra üzerinde yer alan emniyet kilidini aşağı doğru indirin ve kilitleyin.

- Herhangi bir yere sabitlemeden önce güvenli olup olmadığını yani sabitlendiğinden emin olun.

Uyarılar:
-Aşırı sıcaklıklar veya yağış esnasında vantuzun alt kısımlarından kayma yapmaması için kontrol edilmelidir. Bu tip hava koşullarında kullanmak için Çok Amaçlı Vantuz Tutucu'nun üzerini naylon yada araç kaplama bezleriyle örtün.

- 22,7 kilograma kadar yükü rahatlıkla taşıyabilmektedir. 22,7 kilogramdan sonra ki ağırlıklarda istenmeyen kazalara neden olabilir.

Ürün Ölçüsü:
- Genişlik: 13 cm
- Yükseklik: 4 cm

Paket İçeriği:
- 2 Adet Çok Amaçlı Vantuz Tutucu

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0146701335907