Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Şeker Ve Sakız Makinesi

Alışveriş merkezlerinde çocukların başından ayrılmadığı şeker makineleri artık evinize geliyor. Şeker Ve Sakız Makinesi Candy Machine'i hem sakız ve şeker makinesi hem de kumbara olarak kullanabilirsiniz.

39.90 TL
12
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!
Alışveriş merkezlerinde çocukların başından ayrılmadığı şeker makineleri artık evinize geliyor.

İçerisine sakız, şeker ve draje çikolata koyabileceğiniz Şeker Ve Sakız Makinesi Candy Machine sayesinde çocuklar artık canları istediğinde şekerleme yiyebilecek.
Şeker Makinasının içerisinde şekerlemeler bittiğinde de içine tekrar şekerleme koyabilirsiniz.

Şeker Ve Sakız Makinesi Candy Machine; sakız, şeker, çikolata gibi şekerlemeleri yemeyi daha zevkli hale getiriyor. Mandalını çevirdiğinizde pıt diye aşağı düşen şekerlemeler aynı zamanda çocukların el becerisini de geliştiriyor.

Dilerseniz şekerlemelere renklerine göre anlam verip gelen renge göre şansınızı da belirleyebilirsiniz. Mesela kırmızı gelirse aşk, mavi gelirse sağlık, yeşil gelirse para gibi...

Şeker Makinasının içerisindeki şekerlemeler bittiğinde isterseniz kumbara olarak kullanılabilir isterseniz de içini tekrar şekerleme ile doldurabilirsiniz. Şeker Ve Sakız Makinesi Candy Machine dayanıklı ve sağlıklı plastik malzemeden üretilmiştir.

Ürün Ölçüleri:
-8 x 15 cm.

Paket İçeriği:
-1 Adet Şeker Ve Sakız Makinesi Candy Machine.

Not: Şekerlemeler ürün içeriğine dahil değildir ve ürün stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir.
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0449628829956