Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

68

Vantuzlu Bıçak Bileyici

Vantuzlu Bıçak Bileyici bütün dünyada inanılmaz satış başarısı yakaladı! Şimdi ise harika bir fırsatla BatanGemi.com'da!

25.0 TL
7
.90 TL(KDV Dahil)

Vantuzlu Bıçak Bileyici bütün dünyada inanılmaz satış başarısı yakaladı! Şimdi ise harika bir fırsatla BatanGemi.com'da!

 

Ürün videosu temsilidir*

 

Sertleştirilmiş ve profesyonel bıçaklar için mükemmel olmasının yanı sıra, tırtıklı köşeleri olan ekmek ve avcı bıçakları için de harikadır. Her türlü bıçağı elmas kesinliğinde bileyecektir. Ev ve bahçe makasınızı dahi vidalarını sökmeden bileyleyebilirsiniz. Yere yapışmasını sağlayan vakum sistemi sayesinde son derece güvenlidir ve ellerinizi bıçak altında tutma riskinden sizi kurtarır.

Körelmiş bıçaklarınızı saniyeler içinde yeniden hayata kavuşturulabilir veya sağlam olan bıçaklarınıza çok daha keskin hale getirebilirsiniz. Sadece 6 cm olan boyutu ile fazla bir yer kaplamadığından, mutfağınızın bir çok yerinde yer kaplamadan saklayabilirsiniz.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0376918315887