Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Table Mate Pratik Masa

Table Mate Pratik Masa ile altı farklı boya ve üç farklı açıya ayarlanabilen dahiyane tasarımı sayesinde, onu satın aldığınızda, aslında 18 farklı sehpaya bir arada sahip olmuş olacaksınız.

59.00 TL
39
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Bu çapraz bacaklı sehpalar sizi köşeye sıkıştırıyor değil mi?

Oysa Table Mate, size doğru kayarak, rahat ettiriyor. Altı farklı boya ve üç farklı açıya ayarlanabilen dahiyane tasarımı sayesinde, onu satın aldığınızda, aslında 18 farklı sehpaya bir arada sahip olmuş olacaksınız.

Bu çapraz bacaklı sehpalar sizi köşeye sıkıştırıyor değil mi? Oysa Table Mate, size doğru kayarak, rahat ettiriyor. Altı farklı boya ve üç farklı açıya ayarlanabilen dahiyane tasarımı sayesinde, onu satın aldığınızda, aslında 18 farklı sehpaya bir arada sahip olmuş olacaksınız.

Table Mate'in geniş yüzeyi, çocukların el işi oyunlarını oynadıkları sehpalardan, sıcak kurabiyelerle, besleyici sütlerini içtikleri yemek sehpalarına bir çırpıda dönüşüveriyor. Ayrıca yine elverişli yapısı sayesinde, Table Mate'in oyun oynanan bir sehpadan, verimli bir laptop sehpasına dönüşmesi de çok kolay. Işiniz bittiğinde onu katlayıp, düz hale getirip kaldırabilirsiniz. Kolayca erişebilmek için onu dik olarak da depolayabilirsiniz. Table Mate, olağanüstü hafif ancak bir o kadar da sağlam bir malzemeden yapılmış olup 25 kiloya kadar yük taşıyabilmekte, yine de tek parmak darbesiyle kaydırılabilmektedir. Table Mate'i pikniklerinizde, havuzbaşında, teknede veya karavanınızda kullanın. Portatif Table Mate hayatınızı kolaylaştıracak.

Tek bir sehpanın yapabildiği bu işleri yapabilmek için, birden fazla sehpaya bir servet harcayabilirsiniz. Ancak siz asla o kadar ödemeyeceksiniz.

Ürün Özellikleri:

- Üst tablanın boyutu: 38 cm x 50 cm.
- Polypropylene üst tabla.
- Boyanmış çelik taban.
- Altı boyda ayarlanılabilirlik.
- Yatay açı ayarı; 2 açı aşağı 1 açı yukarı.
- Yarım ve tam katlanma özelliği.
- Ayaklar aralarındaki mesafe: 46 cm.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0519330501556