Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

InStyler Saç Şekillendirici

InStyler Saç Şekillendirici ile sadece 5 dakikada harika saçlar yaratın.

149.00 TL
64
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

InStyler Saç Şekillendirici.


- Dört sıradan oluşan farklı sertlikte fırçalarla birlikte çalışan döner kafalı silindir sistemi

- Daha az ısıyla daha iyi sonuç

- Saçınızı düzleştirir, kıvırabilir, bukleler yapabilir ve hacim kazandırır

- Kullanımı kolay

- Kuaför masrafından sizi kurtarır..

Hayır, InStyler bir saç fırçası değil. Alışıldık türden bir saç düzleştiricisi de değil.

Bu, InStyler Saç Şekillendiricisi , bugüne dek piyasaya sunulmuş hiçbir saç bakım & şekil kazandırma aletine benzemeyen, yepyeni bir saç düzleştiricisi!

InStyler ’ın sırrı, dört sıradan oluşan farklı sertlikte fırçalarla birlikte çalışan döner başlıklı silindir sistemi.

InStyler saç şekillendiricisini saçınız üzerinde çalıştırdığınızda, ilk fırça seti karışmış durumdaki saçlarınızı nazik bir şekilde açar ve ayırır. Ardından, döner kafalı silindir sistemi saçınızın üzerinde kayarak her bir saç tutamını canınızı yakmadan açar, düzleştirir ve şekil kazandırır. Son olarak, ikinci fırça seti saçınız üzerindeki son dokunuşu gerçekleştirir. Sonuç, inanılmaz!

InStyler ’ın en iyi tarafı ise, patentli tasarımı ile bu özel cihazın saçlarınıza hiçbir şekilde zarar vermeyecek olması.

Aslına bakılacak olursa, InStyler ısı gücünden yararlanan diğer saç aletlerine kıyasla çok daha az ısı kullanarak çok daha iyi sonuçlar elde eder. Nasıl mı? InStyler’ın döner kafalı silindir sistemi her bir saç tutamı üzerinde ayrı ayrı çalıştığı için toplamda çok fazla ısı kullanmaya gereksinim duymaz. InStyler ile saçlarınız çok daha parıltılı, canlı ve hayat dolu olacak!

Artı olarak, diğer saç aletlerine göre çok daha fazlasını yapar. InStyler ile saçlarınıza hacim kazandırabilir, en sıkı ve sert saçları bile açarak düzleştirebilirsiniz. Hem de yalnızca 8 dakikada yeni bir stil deneyebilir, 2 dakikada bu stili bir diğeriyle değiştirebilirsiniz. Saçınızı InStyler’ın döner kafalı silindir sistemine sarın ve gerisini InStyler’a bırakın!

InStyler Saç Şekillendiricisi Nasıl Çalışır?

Sıradan saç düzleştiricilerde aşırı ölçüde sıcak iki plaka arasına alınan saç sıkıştırılır, ezilir ve neredeyse kelimenin somut anlamıyla pişirilir. Karışık durumdaki saç tutamlarınızı bir arada sıkıştırıp ısıtan bu sistem saçlarınızı ancak bir kağıt kadar hacimli ve canlı gösterir. InStyler’ın döner kafalı silindir sisteminde ise saçınıza ancak şekil kazandırıp düzleştirecek kadar ısı verilir, daha fazlası değil. Ve silindir sürekli hareket halinde olduğu için, sıradan saç düzleştiriciler gibi saçlarınızı ezip yakmaz.

InStyler çalıştırıldığında ilk fırça seti karışmış durumdaki saçlarınızı nazik bir şekilde açar ve ayırır. Ardından, döner kafalı silindir sistemi saçınızın üzerinde kayarak her bir saç tutamını canınızı yakmadan açar, düzleştirir ve şekil kazandırır. Son olarak, ikinci fırça seti saçınız üzerindeki son dokunuşu gerçekleştirir. Bütün bu işlemler esnasında InStyler diğer saç düzleştiricilere göre çok daha az ısı kullanır. Dahası, silindir sisteminin özel eğimi sayesinde InStyler’ı saçınıza şekil ve hacim kazandırmak için de kullanabilirsiniz.


Instyler da 3 Farklı Sıcaklık Seviyesi Mevcuttur;

Düşük Seviye (1 adet ışık göstergesi) - 140°C

Orta Seviye (2 adet ışık göstergesi) - 157°C

Yüksek Seviye (3 adet ışık göstergesi) - 190°C

InStyler Saç Şekillendiricisi Paket İçeriği:

1 Adet InStyler

1 Adet Isıya Dayanıklı Altlık Olarak da Kullanılabilen Taşıma Çantası

1 Adet 3 Özelliği Bir Arada Şekillendirici Tarak

1 Adet Kullanım Kılavuzu

InStyler Saç Şekillendiricisi Genel ve Teknik Özellikleri:

Güç Tüketimi: 220 W

Voltaj: 220–240 V

Frenkans: 50 Hz

Ağırlık: 0,772 kg

Boyut: 35,5 x 15 x 8,5 cm

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0449390411377