Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Kurban Bayramı Özel Kurban Seti

Kurban Bayramı'nda sizlere lazım olacak 4 farklı ürün ile karşınızdayız! Sürmene bıçak, sürmene bıçak bileme aleti, saç kavurma tavası ve el kantarından oluşan bu harika seti sakın kaçırmayın!

79.90 TL
29
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Kurban denilince akla ilk gelen araçları tek bir sette topladık! Sürmene bıçak, sürmene bıçak bileme aleti, saç kavurma tavası ve el kantarından oluşan set isteklerinizi tam olarak karşılayacak.


Evinizde gündelik işlerde ya da kurban kesiminde kullanabileceğiniz Sürmene bıçak ve bıçak bileyicisini uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz.


Bıçağınızın orijinal bileyicisiyle beraber daima keskin kalmasını sağlayabilirsiniz. Sağlam ve sert çelikten yapılmış olan kullanışlı bir bıçaktır. metal kısmı 18 cm toplam uzunluğu 31 cm'dir.


22 kg kapasiteli el kantarının alt kısmında 1 mt şerit metresi bulunur. Üst kısmından metal tutacağı ile tutabilir ya da bir yere asarak kullanabilirsiniz. El terazi sert plastikten üretilmiştir.


Sac kavurma tavası emaye malzemeden üretilmiştir.


Paket İçeriği:


- 1 adet Sürmene et bıçağı

- 1 adet Sürmene bıçak bileme aleti

- 1 adet 22 kg kapasiteli ibreli el kantarı

- 1 adet Sac kavurma tavası

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0135669708252