Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Sihirli Çamaşır Bezi Color Proof

Sihirli Çamaşır Bezi renkli çamaşırlarınızın yıkama esnasında bıraktığı boyayı özel dokusuna hapsederek, birlikte yıkadığınız çamaşırların renklerinin birbirine karışması engeller!

29.90 TL
12
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Ağaç liflerinden elde edilmiş doğal bir üründür. Tekrar kullanılabilir ya da doğada geri dönüşebilir. Dünya'da benzer ürünler içerisinde boya tutma kapasitesi açısından 1. sıradadır!


Renkli ve Beyaz çamaşırlarınızı yıkama talimatlarına uygun olarak bir arada yıkayabilirsiniz. Soldu dediğiniz koyu renkli (siyah, lacivert vb.) çamaşırlarınızı 5-6 kez Color Proof ile yıkayarak ilk günkü canlı renklerine kavuşturabilirsiniz.


Sadece beyazlarınızı yıkarken Color Proof kullanarak beyazlarınızın daha parlak ve canlı olmasını sağlayabilirsiniz.


Color Proof ’un Kullanım Miktarı 1 kutu Color Proof; 12 Adet, 2 kullanımlık mendil içermektedir. Yani 1 kutu Color Proof ile 24 Makine dolusu çamaşır yıkanabilir.


Color Proof’un Faydaları:


- Renkli ve Beyaz çamaşırlarınızı ayrı ayrı biriktirerek yıkamak yerine, bunları bir arada yıkayabilirsiniz.

- Örneğin; haftada 4 kez makinenizi çalıştırmak yerine 2 kez çalıştırarak hem kendi bütçenize hem de ülke bütçesine katkı sağlayabilirsiniz.

- Soldu diyerek kullanmadığınız ürünleri ilk günkü gibi tekrar kullanabilirsiniz.

- 1 Makine çamaşır yıkama maliyetini ortalama 4.5 TL olarak aldığımızda; 120 makine dolusu çamaşır yıkamada 120 YıkamaX4.5 TL = 540 TL tutarında tasarruf sağlanmış olur.

- Daha az atık su yükü, Daha az enerji tüketimi, Daha az sarf malzemesi tüketimi (Deterjan, Leke çıkartıcı, Yumuşatıcı vb.)

- Türk Malıdır!


Paket İçeriği:


- 12 adet Mucize Çamaşır Bezi Color Proof

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0183129310608