Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Ağrı Gidermeye Yardımcı Manyetik Dizlik

Diz eklem ağrılarını engelleyen ve mevcut romatizmal ağrıları dindiren mıknatıslı manyetik dizlik Batangemi.com'da!

29.90 TL
12
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Ağrı Gidermeye Yardımcı Manyetik Dizlik, ağrıların azalmasına ve dolaşımın hızlanmasına yardımcı olur. Tamamen ayarlanabilir yapıdadır ve kıyafetlerin altına giyildiğinde asla görünmez.


Manyetik dizlik romatizma ya da farklı başka sebeplerden dolayı diz bölgesinde ağrı hisseden herkesin ağrılarının giderilmesine yardımcı olacak faydalı bir üründür. Eğer koşarken, herhangi fiziksel bir hareket yaparken ya da hareket sonrasında dizinizde ağrılarınız varsa manyetik dizliğin etkisiyle eskisine göre daha kolay ve ağrısız hareket imkanına sahip olabilirsiniz.


Manyetik dizlik ve bileklik seti dizi ve bileği hafifçe kavrayarak görevini yapmaya başlar. Son derece hafiftir size rahatsızlık vermez. Ayarlanabilir olmasından dolayı her kalınlıktaki bacağa uygundur. Giysilerinizin altında kullanabilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında belli olmaz. Ağrılarınızı hafifletilmesine yardımcı olur size tekrar rahatça hareket edebilme olanağı sağlar.


Set içerisinde yer alan manyetik bileklik bileğe rahatça oturur, hareketi kısıtlamadan dolaşımı hızlandırarak gerginliği alır ve bilek ağrısını gidermeye yardımcı olur. Bantların çok hafif yapışkanlı yapısı, dizi pattellanın hemen altından rahatça kavrar. Hareket kabiliyetini kısıtlamadan, patellaya alttan destek sağlayarak; patella-femoral ekleminin mekaniğini değiştirir. Manyetik Dizlik ve Manyetik Bileklik , ağrılarınızı hafifletir ve size tekrar rahatça hareket edebilme olanağı sağlar.


Dikkat edilmesi gereken konular:


Mıknatıslar; kalbin atış hızını ayarlayan cihaz, otomatik defibrilatör, ensülin pompası, ilaç alımı için takılan yama kullanıcıları tarafından ve hamilelik döneminde kullanılmamalıdır. Kalp pili, metal çivi, platin ve protez sahipleri için ürün kullanımı doktor gözetiminde olmalıdır. Açık yara üzerine takmayınız. Tansiyon ve kalp hastalarının kullanması önerilmez.


Paket İçeriği:


- 2 Adet Manyetik Dizlik

- 1 Adet Manyetik bileklik

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0204470157623