Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Svava Salıncak

Svava Salıncak, hem çocuklar hemde büyükler için eğlence kaynağı olacak. Evinizin içinde ve bahçenizde, çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

169.90 TL
79
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Svava Salıncak fırsatımız ile ilgili çok fazla "diğerleri ile aynımı" geri bildirimi almaktayız. Fırsata sunduğumuz Svava Salıncak, Tadelle reklamlarında kullanılan salıncak ile aynıdır. Tüm web siteleri, büyük marketler vb. ürünün satışının yapıldığı diğer mecralara Svava Salıncak ürün tedariği Türkiye'de sadece tek resmi satıcısı bulunan firma tarafından yapılmakta, dolayısı ile BatanGemi.com dahil tüm bütün web siteleri söz konusu ürünü tek bir yerden tedarik etmektedir.

Svava Salıncak, hem çocuklar hemde büyükler için eğlence kaynağı olacak. Evinizin içinde ve bahçenizde, çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Evinizin içinde harika bir oyun alanı oluşturmak işte bu kadar kolay. Sallanmak, vücut dengesini ve kavrayış yeteneğini geliştirmeye yardımcı olur.

Çocuğunuzun gelişimine daha fazla katkı sağlamak için Svava Salıncağı kaçırmayın. 3 maximum güvenlikli taşıyıcı kayışları ve çocuklarınızın üzerinde ayakta yada yatarak durabileceği tablası ile eğlenceli bir oyuncaktır. Televizyonda birçok reklamda ve dizide gördüğünüz çocuk odası aksesuarlarından biridir.

Çocuklarınız bu salıncağa bayılacak, çocuk odasından evinize yayılan kahkalara sizde eşlik edin.

Bilimsel Olarak Sallanmanın Faydaları:

Bilim adamları ve uzman aile koçlarının denetiminde yapılan bir araştırma sonucunda çocukların öz güven ve cesarete 0 katkı sağladığı görülen EVREK (yani SALINCAK) bütün yeni gelişen çocukların sahip olması gereken bir araç.Sizin denetimizde olmadan 0 güvenli olan bu salıncaklara binerek kendileri için çaba göstermeye başladığı görülmüştür.Yani bunun anlamı korkularından arınan çocuk öz güven sahibi ve cesaretli bir çocuk olarak gelişimini sürdürüyor siz farkında olmasanız da yıllar içinde bu farkı göreceksiniz şimdiden çocuğunuza BÜYÜK bir iyilik yapın !!!

Araştırmalar içkulak vestibular sistemi düzenli olarak uyarılan bebeklerin daha hızlı geliştiklerini,daha erken oturup, ayakta durabildiklerini gösterdiler. Salıncakta, kucakta veya ayakta sallanan bebeklerdeki reflekslerin uyarı almayan bebeklerden daha hızlı gelişmeleri araştırmacıları bir başka yöne, önemli bir çocuk sorununa yöneltti.

Hiperaktif denilen aşırı hareketli, sürekli hayal gören ve yeteneklerini geliştiremeyen çocukların vestibular sistemlerinde bazı bozukluklara rastlandı. Yapılan çalışmalar, mongoloid olan veya beyin felci geçirmiş olan çocukların vestibular uyarı ile daha iyi gelişebildiklerini gösterdiler.

2009 Pedagoji Eğitim Semineri

Svava Salıncak Montajı:

Mükemmel tasarımı ile Svaval Salıncak tavana montaj edilir. 3 maximum güvenlikli taşıyıcı kayışları ve çocuklarınızın üzerinde ayakta yada yatarak durabileceği tablası ile eğlenceli bir oyuncaktır.

Montaj için gereken için gereken kanca (Bir cami avizesi taşıyacak güçte), dübel ve vidalar ile birlikte paket içeriğinde bulunmaktadır. Kurulumu çok basit ve hızlı olan Svava Salıncak faturalı bir üründür.

Teknik Özellik ve Malzemeler:

Kumaş: 0 polyester
İskelet: Çelik, Renkli epoksi/polyester bazlı toz boya
Plastik bağlantı parçaları: Güçlendirilmiş poliyamid plastik
Kanca/ Halkalar: Asetal plastik
Stil grubu: İskandinav
Çap: 70 cm
Yükseklik: 2.15 cm
Maks. yük: 120 kg

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0516629219055