Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Perfect Steps Zayıflama Ayakkabısı

Perfect Steps Zayıflama Ayakkabısı size mükemmel adımlar attırır. Attığınız her adımda daha formda bir vücuda sahip olursunuz.

189.00 TL
128
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Perfect Steps size mükemmel adımlar attırır. Attığınız her adımda daha formda bir vücuda sahip olursunuz.

 

 

Perfect Steps Fitness Step Yürüyüş Ayakkabısı Nedir?

 

Perfect Steps, siz yürürken daha yüksek bir darbe dayanıklılığı için yumuşak katmanlarla birlikte devrimsel bir tasarıma sahiptir. Bu özellikler, azami şok emiş sağlar ve baldırlarınızla kalçalarınızdan sırt ve karnınıza kadar ana kaslarınızı tetikler,aynı zamanda jimnastik yapar gibi kilo kontrolüne, incelmeye, kalorileri yakmaya ve vücudunuzu biçimlendirmeye yardımcı olur.

Perfect Steps, Avrupa, Asya ve Amerika Birleşik Devletleri 'nden en gelişmiş teknolojiyle birlikte yakın zamanda tasarlanmış ayakkabıdır. Bazı inanılmaz ve önemli özelliklerle birlikte modern kadınlar için özel bir tasarıma sahiptirler. Onları ayağınıza giydiğiniz anda hemen bütün faydalarını hissetmeye başlayacaksınız.

Perfect Steps'in sırrı, alışılmış ayakkabılardan büyük bir fark olarak yürürken darbeyi tamamen emen katmanlarının özgün tasarımındadır. Perfect Steps, sırtınız ve karnınızdaki, dizleriniz ve kalçalarınızdaki bütün kasları uyarmak için stratejik konumlarda tampon görevi yapan eğimli tabana sahiptir.

Perfect Steps'i istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanabilirsiniz, evde, süpermarkette parkta çocuklarınızla günün keyfini çıkarmaya, işte, alışveriş merkezinde bir alışveriş gününün keyfini sürmeye veya başka herhangi bir aktivitede giymek için mükemmeldir.

Perfect Steps ile yürürken, yüksek miktarda kalori yakacak ve bütün kaslarınızı çalıştıracaksınız, en iyi kısmı ise bunu haftanın 7 günü herhangi bir zamanda kullanabilmeniz.

 

Perfect Steps Kullanımı?

 

Perfect Steps'i istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanabilirsiniz, evde, süpermarkette, parkta çocuklarınızla günün keyfini çıkarmaya, işte, alışveriş merkezinde bir alışveriş gününün keyfini sürmeye veya başka herhangi bir aktivitede giymek için mükemmeldir.

Perfect Steps ile yürürken, kalori yakacak ve bütün kaslarınızı çalıştıracaksınız, en iyi kısmı ise bunu haftanın 7 günü herhangi bir zamanda kullanabilmeniz.

Tek Yapmanız Gereken Perfect Steps'i giymek ve yürümek geri kalanı Perfect Steps sizin için halledecektir.

Perfect Steps, siz yürürken daha yüksek bir darbe dayanıklılığı için yumuşak katmanlarla birlikte devrimsel bir tasarıma sahiptir.

 

Perfect Steps Faydaları:

 

Perfect Steps ile yürürken, kalori yakacak ve bütün kaslarınızı çalıştıracaksınız, en iyi kısmı ise bunu haftanın 7 günü herhangi bir zamanda kullanabilmeniz. Tek Yapmanız Gereken Perfect Steps'i giymek ve yürümek geri kalanı Perfect Steps sizin için halledecektir.

Perfect Steps, siz yürürken daha yüksek bir darbe dayanıklılığı için yumuşak katmanlarla birlikte devrimsel bir tasarıma sahiptir.

Perfect Steps, azami şok emiş sağlar ve baldırlarınızla kalçalarınızdan sırt ve karnınıza kadar ana kaslarınızı tetikler. Perfect Steps'in sırrı, alışılmış ayakkabılardan büyük bir fark olarak yürürken darbeyi tamamen emen katmanlarının özgün tasarımındadır.

Perfect Steps, sırtınız ve karnınızdaki, dizleriniz ve kalçalarınızdaki bütün kasları uyarmak için stratejik konumlarda tampon görevi yapan eğimli tabana sahiptir.

Perfect Steps Nasıl Etkili Olur?

- Kan Dolaşımızı düzenler!
- Duruşunuzu düzeltir,
- Sırt ve bel ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olur!
- Karın kaslarınızı gelişmesine yardımcı olur!
- Selülitlerinizi yok eder

 

Ürün renk, numara ve diğer detayları sipariş sonrasında müşteri temsilcilerimiz size telefon ile ulaşarak isteyeceklerdir.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.00863194465637