Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Thermodry Süper Koruyucu Termal İçlik

Bay kullanımına uygun, tüm kış boyunca sizi soğuktan koruyacak olan Thermodry Süper Korumalı Termal İçlik ile üşümeyeceksiniz!

129.90 TL
89
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Termal içlikler terinizi hızla dışarı atarak kuru kalmanızı ve bu sayede çok katmanlı giyinmeden dahi ısınızı koruyabilmenizi sağlarlar. Termal içliklerinizden en iyi performansı almanız için direkt cildinize temas etmelidir.


Özellikle kışın kat kat giyinmenize gerek kalmadan bu termal içlik ile tüm mevsimi üşümeden geçirebilirsiniz.


En kaliteli materyalleri en yüksek oranda barındıran bir içlik olan thermodry, rakiplerinden daha üstün bir performansa sahiptir.


Günlük içlik olarak rahatlıkla kullanabilir, vücudunuz alıştıktan sonra 2. bir cilt gibi davranır üzerinizde yokmuş hissine kapılırsınız, Streç bir ürün olduğundan vücudunuzu sarar ve dışarıdan belli olmamaktadır.


Extreme sporlar ve outdoor aktivitelerle ilgilenenler ya da bisiklet sürenler için de son derece kullanışlı olan thermodry içlik takımı ile tam performans gösterebilirsiniz!


Ürün Özellikleri:


- Ter ve kötü kokuları ortadan kaldırır.

- Bakterileri yok eder!

- Dikişsiz yapısıyla teninizde iz bırakmaz, rahatsızlık vermez.

- Daha yüksek esneme kabiliyetiyle size maksimum hareket özgürlüğü kazandırır.


Kullanım Alanları:


- Bu ürünü outdoor, trekking, yürüyüş, dağcılık, mağaracılık, spor, avcılık, balıkçılık, tüm doğa sporlarında baselayer yanı katman olarak kullanabilirsiniz.

- Bisiklet sporu ve aktivitelerinde aşırı rüzgara maruz kalan terli cildiniz çok ciddi rahatsızlıklara yol açmaktadır. bunu engellemenin tek yolu cildinizi kuru tutmaktan geçmektedir. Bu ürün vücudunuz sizin uygun ortamı oluşturmaktadır.

- Kış sporları esnasında ister kayak ister snowboard olsun rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem soğuğa maruz kalmazsınız hem de aktivite esnasında terinizi dış katmana aktarır.

- Motosiklet sürüş esnasında hem soğuğu geçirmediği gibi rüzgarı geçişini engeller.


Paket İçeriği:


- 1 adet Thermodry Süper Koruyucu Termal İçlik

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0413248538971