Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Yeni Nesil Buharlı Temizleyici Süpürge

H20 Mop Buharlı Temizleyici Süpürge buharın gücüyle sayısız alanda % 100 hijyen sağlar. Evinizin tüm alanlarında temizlikte pratiklik sunacak etkin temizleme gücü sayesinde zamandan da tasarruf sunuyor!

249.00 TL
129
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Buharlı Yeni Nesil PasPas
Hepsi birbirinden çarpıcı yüksek kalitedeki H2O Serisi buharlı temizleme sistemlerine bir yenisi eklendi. İşte karşınızda- yepyeni!Her zamankinden daha hafif, yeni ince ve yeşil renkli, 5’i 1 arada buharlı temizleme makinesi. Bu çok amaçlı buharlı temizleyici, her zemin tipini ve halılarınızı, saf buharın işlenmemiş kuvvetiyle temizler ve dezenfekte eder.


Anahtar Özellikler:


Yeni nesil buharlı Temizleyici, geliştirilmiş özellikleriyle olarak karşınızda.


5’i 1 Arada: Buharlı Zemin Temizleyici, Buharlı Halı Temizleyici, Elde Taşınabilir Buharlı Temizleyici, Buharlı Giysi Temizleyici, Buharlı Pencere ve Cam Temizleyici.
Çeşitli hızlarda kesintisiz buhar çıkışı.
Yalnızca 2,2 kg ağırlığında! Çevre dostudur - hiçbir kimyasal madde kullanmanıza gerek yok.
Yalnızca buhar kuvvetiyle temizler, sterilize eder ve mis gibi kokutur.
1300 Watt gücünde, 110° sıcaklıkta buhar çıkışı.
Deterjanlara harcadığınız paralardan tasarruf etmenizi sağlar.
Şık tasarımıyla, göz alıcıdır.


Buharlı Temizleyici kolayca; çok amaçlı portatif bir elde taşınabilir buharlı temizleyiciye, pencere temizleyiciye ve hatta buharlı giysi temizleyicisine dönüştürülebilmektedir.


Sabit buhar akışı sağlayan teknolojisi ve buhar kuvvetini kontrol edebildiğiniz kadranıyla, , evinizle ilgili herhangi bir temizlik sürecinde, kendine düşen görevi, emniyetli ve etkili bir şekilde üstlenmeye hazır.
Hiçbir kimyasal kullanmadan, kolayca ve kuvvetli bir şekilde, evinizi sterilize eder ve mis gibi kokutur.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?


Cihazı kullanmaya başlamadan önce, lütfen kullanma talimatlarını dikkatle okuyunuz.
, mermer, seramik, halı, taş, linolyum, aralıklı olmayan ahşap zemin ve parkelerin, kapsamlı bir şekilde temizlenebilmesi amacıyla tasarlanmıştır.
Her zemin tipi, buharlı temizleme işlemi için uygun değildir. Cila işlemi uygulanmış zeminlerde, sıcağın etkisi ve buharın temasıyla, cilaların silinmesi söz konusu olabilecektir. Ayrıca, ’i, aralıklı yapıda olan zeminlerde kullanmayın veya cihazı, herhangi bir ahşap zemin üzerinde, uzunca bir süre sabit halde ve çalışır durumda bırakmayınız. Bu, ahşap içindeki damarların şişip, kabarmasına neden olabilir.
Vinil, linolyum veya ısıya duyarlı diğer zemin tipleri üzerinde kullanırken, ekstra tedbirli olunuz. Bu tip zeminlere tatbik edilecek aşırı sıcaklık, zemindeki yapıştırıcıların erimesine neden olabilir.
Cihazı lamine bir zemin üzerinde kullanırken, lamine zeminin profesyonel servisler tarafından döşenmiş olduğundan ve yapısında nemin sızabileceği herhangi bir açıklığın ya da aralığın olmadığından emin olunuz.
’i, zeminin tamamında kullanmadan önce, gizli ve küçük bir alanda test ediniz. ’i, kullanmadan önce, zemininizde kullanılan malzemenin imalatçısı tarafından temin edilen kullanma talimatlarını mutlaka kontrol ediniz. Emin olamadığınız durumlarda, uzman servisle temasa geçiniz.
Halı üstü kaydırma aparatını, yalnızca halı ve kilim üzerinde kullanınız. Halı üstü kaydırma aparatının, diğer zeminler üzerinde kullanılması, çiziklerin oluşmasına ve zeminin zarar görmesine neden olabilecektir.

Nerelerde Kullanılır?


Lavabo temizliği
Cam temizliği
Fayans temizliği
Halı temizliği
Kirlenen zeminlerin temizliği
Klozet temizliği
Linolyum temizliği
Mermer temizliği
Parke ve laminant temizliği
Perde temizliği


Paket İçeriği:


1 Adet gövdesi
1 Adet ölçüm kabı
1 Adet halı üstünde kaydırma aparatı
1 Adet püskürtme ağzı
1 Adet yuvarlak metal fırça
1 Adet yuvarlak naylon fırça
1 Adet temizleme pini
1 Adet kullanım kılavuzu
1 Adet hortumu (85 cm)
1 Adet pencere temizleme aparatı
1 Adet pencere temizleme bezi
1 Adet buharlı giysi temizleme ve tiftik toplama bezi
1 Adet toz alma aparatı
1 Adet toz bezi

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0582189559937