Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Hazneli Pratik Mutfak Rondosu

Çok işlevsel ve kullanışlı bir mutfak robotu olan Pro Chef Quattro ile salatalarınızı ve yemeklerinizi saniyeler içerisinde yapabileceksiniz.

29.90 TL
14
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!
Muftak Doğrama Setinin kolunu çevirerek içerisinde bulunan çift kafalı oval ve keskin çelik bıçakları sayesinde içerisine attığınız bir çok gıdayı çok kısa bir süre içerisinde rahatlıkla doğrayabilirsiniz.

Elektriğe ihtiyaç duymadan tutma koluyla hızını kendinize göre ayarlayabilir, hazırlık sürenizi yarıya indirebilirsiniz. En sevdiğiniz yemekleri, garnitürleri, tatlıları ve çok daha fazlasını hızlı hazırlamak Pro Chef Quattro Manuel Mutfak Robotu ile artık çok kolay.

Paslanmaz çelik bıçaklarıyla meyveleri, sebzeleri, etleri, peynirleri ve çok daha fazlasını dilimlebilirsiniz. Hatta onunla buz bile parçalayabilirsiniz. Tutma aparatı ve güvenlik bıçağı, işlem esnasında olası kazaları engellerken aynı zamanda işinizi de kolaylaştıracak.

Üstelik üst kısmına takacağınız yumurtayı sarısından ayırma aparatı sayesinde de haznenin içine kırdığınız yumurtanın sarısınıda beyazından ayırarak dökebilirsiniz. Kaymaz tabanı ve kapağıyla saklama kabı olarak kullanabilir, doğradığınız gıdaları buzdolabında saklayabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

- Toplam 7 parçadan oluşur.
- Paslanmaz keskin çelik bıçakları vardır.
- Yumurtayı sarısından ayırma, kesme ve parçalama gibi bir çok işlemi yapan multi fonksiyonel mutfak robotudur.
- Kaliteli sağlam ve hijyenik plastik gövdeye sahiptir.

Ürün ölçüleri:

- Hazne çapı 16.5 cm
- Hazne derinliği 7.5 cm
- Hazne hacmi 1 Litre
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0198118686676