Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Yeni Nesil Silikon Fırın Matı

Yeni Nesil Silikon Fırın Matı tavuk, et, balık ve her türlü sebzenin sağlıklı bir şekilde fırında pişmesine olanak sağlar!

39.90 TL
19
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!
Silikon Pişirme Matı mutfaktaki işinizi oldukça kolaylaştıracak bir üründür.

Yeni Nesil Silikon Fırın Matı piramit yapısı sayesinde gıdanın gevrek kalmasını sağlar ve yemeğin yağını fazla kaçırmayı engeller. Yeni Nesil Silikon Fırın Matı ile pişirilen gıdalar her zaman gevrek ve öncekinden daha sağlıklı olarak sofralarınızdaki yerini alır.

Yeni Nesil Silikon Fırın Matı sadece fırında kullanacağınız bir ürün değildir. İnce yapılı gıdaları süzmek için de kullanabilirsiniz.

Boyutları (29 x 40cm) sayesinde standart fırın tepsilerinin içine rahatça oturur, silikon yapısı sayesinde asla tepsiye yapışmaz.

Gıda ile temasa oldukça uygundur. Pyramid pan ile pişirilen gıdaların tadında ve kokusunda hiçbir olumsuz etki olmaz, aksine yağından arınan gıdalar daha leziz bir hal alır.

Silikon malzemeden üretildiğinden yıkaması çok pratik ve kolaydır. Bulaşık deterjanı ile kolayca temizlenebilir. Yüksek ısılara (220 dereceye kadar) dayanıklı olduğu için bulaşık makinesine de atılabilir.

Paket İçeriği:

- 1 adet Yeni Nesil Silikon Fırın Matı
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0069899559021