Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Sensörlü Sıvı Sabunluk Soap Magic

Sensörlü Sıvı Sabunluk Soap Magic sensörü sayesinde elinizi uzattığınız anda yeterli miktarda sabunu elinize bırakır. Soap Magic alışveriş merkezlerindeki ve 5 yıldızlı otellerdeki konforu sizlere getiriyor.

59.90 TL
29
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Sensorlu Sıvı Sabunluk Soap Magic size lüks otel ve alışveriş merkezlerindeki ve 5 yıldızlı otellerdeki konforu sizlere getiriyor.

 Mutfakta bulaşık yıkarken yağlı elinizle sıvı deterjanı tutup sıktığınızda yada banyoya kirli ellerinizle gidip sabunluğu tuttuğunuzda burada bakteri oluşumuna davetiye çıkarırsınız. Elinizi temizlemek için sabunluğu her tuttuğunuzda ise aslında daha fazla bakteriyi elinize bulaştırarak sabunla temizlemeye çalışırsınız.

Ellerimizin en kirli anında dokunduğumuz sabunluklar aslında evimizin en kirli ve en çok bakteri üreten aletler olduğunu biliyor muydunuz?.

Bu nedenle Avrupa standartlarında birçok büyük alışveriş merkezlerinde sensörlü sabunluklar zorunluluk haline getirilmiştir. Soap Magic size lüks otel ve alışveriş merkezlerindeki konforu sizlere getiriyor.

 

Özellikler:

•4 Adet normal boy kalem pil ile çalışır
•Ebatları:21cm x 13,5cm x 8,5cm
•Sensörü sayesinde elinizi uzattığınız anda yeterli miktarda sabunu elinize bırakır

 

Piller pakete dahil değildir.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0262830257416