Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Flawless Pratik Kaş ve Yüz Epilatörü

Yüz bölgenizdeki ve kaşınızdaki tüylerden ağrısız ve acısız bir şekilde saniyeler içerisinde kurtulmak için Flawless Pratik Kaş ve Yüz Epilatörü ürünümüzü mutlaka deneyin!

89.90 TL
44
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!
Yüz ve kaş bölgesindeki tüyleri hiç bir ek ürün kullanmadan acı, sızı, tahriş olmadan tüylerden arınmış halde mükemmel şekle getirin! 0 Pürüzsüz Cilt ! Flawless Mikroskobik epilasyon cihazınız kaş, çene, yanak, dudak üstü ve alın bölgesinde ultra hassas başlığı ile tüyleri kökünden alarak tam pürüzsüz bir cilt sağlar.

Video Tanıtımı:

Flawless ile tüylerden arındırılan bölgede yeni tüy oluşumu 4 kat daha geç olur. Evde, işte, tatilde kolayca yanınızda taşıyıp tüylerden anında kurtulabilirsiniz.

Sadece bir ruj büyüklüğünde olan Flawless Paslanmaz çelik başlığın altında geliştirilen kelebek teknolojisi ile cildin hassas yüzeyine dokunmadan kil tüyleri temizler ve acı, sızı, tahriş olmadan mükemmel görünmenizi sağlar.

Mükemmel epilasyon sağlar Cilde acı, sızı, tahriş yapmaz. Özel tasarımı sayesinde en küçük tüylerin bile kolayca görünüp oradan temizlenmesini sağlar. Günlük kullanıma uygundur.

Kaş, çene, yanak, alın, dudak üstü bölgede rahatlıkla uygulayarak tüylerden kurtulabilirsiniz. Tüy oluşumu olan yüz bölgenizde istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz tahriş yada acı vermez üstelik yeni tüy oluşumunu da 4 kata kadar yavaşlatır.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.00547385215759