Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Wrist Ball Güç Topu (Işıklı)

Power Ball olarak dünyayı kasıp kavuran ve şuan Wrist Ball markası ile satışını yaptığımız, gün boyu masa başı/bilgisayar başında oturanların, iş nedeniyle sınırlı hareket alanına sahip kişilerin, bilekleri için kısa molalarda yapılabileceği en etkili egzersiz!

89.00 TL
19
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Kimisi stres atmak için kullanıyor, kimisi spor yapmak için, kimisi de rekor kırma peşinde. Dünya Wrist Ball fırtınasına yakalandı. Tüm dünyada soluk soluğa çevrilen, ellerden düşmeyen Wrist Ball şimdi BatanGemi'de!

Benzer Ürün Videosu:
 Işıklı Wrist Ball, daha yüksek RPM'lere ulaşmanızı sağlıyor.

Wrist Ball Güç Topu (Jiroskopik egzersiz aleti), bileğin dairesel hareketiyle döndürülen, döndükçe kendi içinde dengesizlik oluşturarak el, bilek, kol ve omuz kaslarının kontrol altına almasını sağlamak için tasarlanmış toptur. İçinde motor olmadığı halde hassas balans ayarı yapılmış motoru ve işçiliği sayesinde 15,000 RPM üzerindeki hızlarda bile stabildir.

Hareketsizken bir tenis topu büyüklüğünde ve tenis topundan biraz daha ağır olan bu alet döndürülmeye başladığında 2,000 RPM hızdan 15,000 RPM hıza çıkarken 0.45 kg. - 18 kg. arası kuvvet uygular.

Gün boyu masa başı/bilgisayar başında oturanların, iş nedeniyle sınırlı hareket alanına sahip kişilerin, bilekleri için kısa molalarda yapılabileceği en etkili egzersiz!

Dönmeye başladığında yanan 6 adet yüksek yoğunlukta LED ışığa sahiptir. Bu LED ışıklar, pil olmaksızın Wrist Ball'ın dönmesinden aldığı güç ile yanmaya başlıyor ve siz çevirdikçe daha çok parlıyor.

Golf, tenis, beyzbol, basketbol, hokey, bowling oynayan, bisiklete binen, dağ sporlarıyla ilgilenen ve motocross meraklıları, işi gereği ağır yük kaldıranlar, kanoya meraklı olup dalgalarla boğuşanlar, kayak yapanlar, gün boyunca bilgisayar kullanan, mouse ve klavye hareketlerinden dolayı bilek sızısı çekenler... kısacası bilek hareketinin ön planda olduğu bütün etkinliklerde bulunanlara özellikle tavsiye edilir.

Tüm kasları çeşitli açılarda ve hareketlerle çalıştırdığı için, özellikle bilek ve kol sağlığı açısından büyük bir öneme sahiptir. Bu sebeple, el-kol-bilek ağrıları çekenlerin ve bilek gücüne dayalı sporların vazgeçilmez egzersiz kaynağıdır.

Wrist Ball, merkezkaç kuvveti sayesinde dengesizlik oluşturup omuz, kol ve bileğin güç sarf ederek bu dengesizliği kontrol altına almasını sağlar. Bu kontrol sırasında tüm kasları çeşitli açılarda ve hareketlerle çalıştırdığı için, özellikle bilek ve kol sağlığı açısından büyük bir öneme sahiptir. Bu sebeple, el-kol-bilek ağrıları çekenlerin ve bilek gücüne dayalı sporların vazgeçilmez egzersiz kaynağıdır.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0277109146118