Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Üfleyince Sönen Mum (2 Adet)

Üfleyince Sönen Pilli Mumlar evinizin her köşesine yakışabilecek sade ve modern dizayna sahiptir. Dışarıdan bakıldığında gerçekten buzlu cam görüntüsü verdiğinden görünümü son derece ağır ve kalitelidir.

19.00 TL
9
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Evinizin her köşesine yakışabilecek sade ve modern dizayndaki bu mumluklara bayılacaksınız. Dışarıdan bakıldığında gerçekten buzlu cam görüntüsü verdiğinden görünümü son derece ağır ve kalitelidir. Cam olmadığından dolayı kırılmaz ve çok dayanıklıdır.

Hareket ve ses sensörü özeliğinden dolayı elinizde salladığınızda ışık verip diğer salladığınızda kapanıyor veya içindeki hava sensörü sayesinde içine üflediğinizde mum sönüyor. Yeniden içine üflerseniz yanıyor. Buzlu cam görünümlü mumluk içinde gerçekten mum yanıyormuş hissi uyandırması için mum alevi gibi ışık titremeler yapıyor. Romantik akşam yemeklerinizde veya sakin huzurlu bir ortamda sizi dinlendirecek bu harika fırsatı sakın kaçırmayın.

 

Ürün Özellikleri:

 

- Ürün 2 adet birden ve pilleri içinde takılı olarak gönderilmektedir.

- Sensör özelliğinden dolayı salladıkça yanıp sönmesinin dışında altındaki On / Off düğmesi ile de açıp kapatabilirsiniz

- Gerçek bir mum gibi üfleyerek söndürebilirsiniz. İçinde hava sensörü vardır. Tekrar mumluğun içine üfleyerek yakabilirsiniz.

- Güçlü sarı mum ışığı veren ampülün ömrü toplam 10.000 saattir.

- Tasarruflu Led ampul sayesinde uzun süreli ve tasarruflu pil ömrüne sahiptir.

- Alışveriş merkezleri, market ve tüm saatçilerde bulabileceğiniz ucuz düğme tipi pil ile çalışmaktadır. El ile alttaki kapağı çekilerek açılıp kolayca pili değiştirilebilir.

- Mumluk bardağı cam değildir. Kırılmaya dayanıklı esnek plastik malzemeden üretilmiştir.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0443000793457