Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

50

Araç Koltuk Arkası Organizeri

Seat Back Organizer With CD Holder Araç Koltuk Arkası Organizeri ile artık aracınızın koltuğunun arkasını bir anda çok fonksiyonel ceplere sahip bir organizatörle bambaşka bir hale getirebilirsiniz.

39.90 TL
19
.90 TL(KDV Dahil)

Arabanızın içinde gazetenizi, suyunuzu ve daha bir çok fazladan eşyanızı koyacak yer bulamıyor musunuz? Aracınızın içindeki dağınık canınızı mı sıkıyor?

Artık aracınızın koltuğunun arkasını bir anda çok fonksiyonel ceplere sahip bir organizatörle bambaşka bir hale getirebilirsiniz. Üzerinde bulunan 8 gözü sayesinde; Cd'lerinizi, su şişelerini, gazetenizi, tornavidanızı, kitabınızı, kaleminizi ve daha bir çok şeyi rahatlıkla içinde saklayabilirsiniz.

Arabanızda bulunan minik ve kullanışlı olmayan mevcut gözleri yetersiz kalıyorsa Seat Back Organizer With CD Holder Araç Koltuk Arkası Organizeri işte tam size göre!

Seat Back Organizer With CD Holder Araç Koltuk Arkası Organizeri ile arabanızdaki her şey aklınızda değil arkanızda olsun!

Ürün Özellikleri:

- 1 adet fileli büyük göz ölçüsü:36x18 cm
- 3 lü cd gözü ölçüsü:11.5x10 cm
- 1 adet cırtlı göz:17.5x13cm
- 1 adet göz :10x12 cm
- 1 adet göz:12x10cm
- 1 adet göz 10x8 cm
- Toplamda 8 adet gözden oluşmaktadır.
- Genel ölçüsü:boy 55 cm , En 37 cm
- Alt kısımdaki esnek şemsiye askısı
- Üst kısımda Araç boyun askılığı

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0438768863678