Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Ped Egg ve 18 Parça Pilli Manikür Seti

Ped Egg kalıntı bırakmadan ayaklarınızı yumuşak ve sağlıklı hissetmenizi sağlayan en yeni ve en hızlı yoldur.

49.00 TL
19
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Ped Egg ayak bakımında devrim yaratan bir üründür. Ped Egg kalıntı bırakmadan ayaklarınızı yumuşak ve sağlıklı hissetmenizi sağlayan en yeni ve en hızlı yoldur.


Video temsilidir*

Ped Egg ayaklarınızdaki ölü deriyi ortadan kaldırıp, ayaklarınızı herkesin beğeneceği inanılmaz bir güzelliğe kavuşturur. Mükemmel son dokunuş için 2 yüksek kaliteli ponza pedi de paketin içinde! Ped Egg in benzersiz yumurta şekli sadece güzel görünmez aynı zamanda kolay ve rahat bir kullanım için avucunuzun içinde mükemmel şekilde ergonomik olarak dizayn edilmiştir.

Ped Egg'in en güzel yanı da onu her yerde kullanabilmenize olanak sağlayan, atılan derileri geride kalıntı bırakmadan biriktiren özel haznesiyle birlikte dizayn edilmiştir.

Ayaklarınız ve Siz Ped Egg'i çok seveceksiniz!

Ped Egg paslanmaz çelikten ve 130 hassas mikro dokudan oluşmaktadır. Ped Egg kurumuş ölü derileri can yakmadan sağlıklı deriye zarar vermeden temizler. Ped Egg ölü derileri haznesinde biriktirir ve yerlere dökmez. Ped Egg nasırları hızla temizler. Ped Egg ergonomik tasarımı sayesinde eliniz aleti rahatça kavrar. Yumuşak ve pürüzsüz bir cilt sağlar.

Paket İçeriği:

- 2 Adet ped egg topuk rendesi
- 10 Adet manikür- pedikür değişebilir başlığı
- 1 Adet pilli manikür makinesi
- 1 Adet törpü

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.052796125412