Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Dark RangeMax 1 Km. Menzilli Wireless Kablosuz Ağ Adaptörü

Dark RangeMax 1 Km+ Menzilli Wireless-N Kablosuz Ağ Adaptörü ile çekmeyen wireless diye bir söz kalmayacak!

130.00 TL
69
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Dark RangeMax High Power 1 Km+ Menzilli, 300 Mbps gücünde Wireless-N Kablosuz Ağ Adaptörü ile çekmeyen wireless diye bir söz kalmayacak!

Dark RangeMax Duo daha önce hiç görmediğiniz boyutta bir kapsama alanı sunar. 300 Mbps (802.11n) bağlantı ve çift transfer anteni geniş kapsama alanının yanı sıra daha da hızlı, kesintisiz veri transferi sunuyor. Güçlü çift anten ve güçlü çip sete sahip Dark RangeMax Duo sayesinde "benim wireless'ım çekmiyor" cümlesi tarihe karışacak!

Dual Anten ile Sürekli Maksimum Kapsama Alanı!

Standart wireless aparatların aksine Dark RangeMax Duo'nun çevresindeki kablosuz ağları görme ve bağlanma yetisi mükemmeldir. Klasik, basit ve küçük antenli veya dahili antenli kablosuz aparatların aksine Dark RangeMax Duo 17cm 5 dBi'lık antene sahiptir. 2T2R (Gönderme&Alma) anten yapısı ile çekim alanı içindeki kablosuz ağlara mükemmel veri aktarımı ve kesintisiz yüksek hızlı ağ bağlantı imkanı sağlar. Çekim alanını ve etkinliğini arttıran dual anteni ile Dark RangeMax Duo'yu masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızın yakınından ayırmayacaksınız!

300 Mbps Bağlantı Hızı!

Wireless N protokolünün sağladığı daha iyi iletim hızlarına ulaşmak Dark Wireless N ile mümkün. 54Mbit bağlantı hızını Wifi N ile 300Mbit seviyesine taşıyabilirsiniz. Özel anten yapısına sahip Dark WiFi N adaptör ile internette gezinip e-maillerinize bakarken, müzik&film indirirken eski jenerasyon kablosuz standartlarına göre 5 kata kadar daha hızlı veri aktarımına kavuşacaksınız!

1 KM+ Menzil ile İstediğiniz Yerden Modeme Bağlanma İmkanı!

Tümleşik kablosuz ağ desteğine sahip netbook ve dizüstü bilgisayarlar modemden 20m uzakta bile internete bağlanma sırasında sürekli kopma problemi yaşayabilirken, RangeMax ile evinizin bahçesinde, ücretsiz internet hizmetinin sunulduğu büyük meydanlarda ve dairenizden birkaç kat yukarıda veya aşağıda bile kablosuz ağa sorunsuz bir biçimde bağlanabilirsiniz.

Wireless B/G ile Geriye Uyumlu!

Modeminiz Wireless-N protokolünü desteklemiyorsa üzülmeyin! Dark RangeMax Duo eski 802.11b/g standartlarını da destekler. Dark RangeMax Duo ile eski veya yeni her türlü modeme bağlanabilirsiniz!

Bilgisayarınız Kablosuz Verici Olsun

Dark RangeMax Duo USB aparat sadece kablosuz yayınları almakla kalmaz, Ad Hoc ve Infrastructure modlarını da destekler. Bu sayede iki bilgisayar arasında modem/router olmadan kablosuz bağlantı kurabilmenize olanak tanır.

Değişebilir Antenler

Ultra yüksek güçlü özel antenli Dark RangeMax Duo standart RP-SMA anten bağlantısına sahiptir. RP-SMA bağlantıya sahip tüm antenler ile uyumludur. Dilerseniz ayrıca satın alacağınız yönlendirilmiş (bidirectional) Dark 7 dBi panel antenler ile çekim yönünüzü bir yönde daha da güçlendirebilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

- Bağlantı Arabirimi: USB
- Kablosuz Bağlantı Hızı: 300 Mbps
- Kanal Aralığı: 1-13 kanal
- Frekans Aralığı: 2412-2472 MHz (2.4 GHz)
- Anten Sayısı: 1
- Kablosuz Şifreleme: WEP, WPA, WPA2
- İşletim Sistemi Desteği: Windows 7, Windows Vista, Windows XP
- Üretici Kodu: DK-NT-WDN300HP
- Garanti Süresi: 2 Yıl

Ek Özellikler: 1000m kapsama alanı (High range), BT uyumlu (Backtrack), değiştirilebilir anten.

Paket İçeriği:

- RP-SMA Anten.
- Dark RangeMax 300Mbps kablosuz ağ adaptörü.
- Kablosuz ağ adaptörü için Türkçe kullanım kılavuzu.
- Yazılım CD'si.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0450420379639