Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Süper Güçlü Yapıştırıcı Macun Mighty Putty

Mighty Putty Güçlü Yapıştırıcı ile evinizdeki küçük veya büyük birçok problemi kolaylıkla çözebilirsiniz. Mighty Putty yapıştırıcıyı evinizin her yerinde rahatça kullanabilirsiniz.

39.90 TL
19
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Süper Güçlü Yapıştırıcı Mighty Putty hamurunu kesin. Parmağınızla ovarak istediğiniz şekle getirip, birleştirmek veya doldurmak istediğiniz zemine uygulayarak kurumasını bekleyin.Mighty Putty yapıştırıcıyı evinizin her yerinde rahatça kullanabilirsiniz.

Mighty Putty hiç bir yüzeye zarar vermeden her tür eşyayı istediğiniz yüzeye kolayca monte etmenizi sağlar.

Bu muhteşem yapıştırıcı ile evinizdeki küçük veya büyük birçok problemi kolaylıkla çözebilirsiniz. Mighty Putty ile çatlak veya kırık yer karolarını, kırılmış porselen veya cam eşyalarınızı, su damlatan sıcak veya soğuk su borularınızı onarmak, çivi veya vida kullanmak istemediğiniz özel zemin ve yüzeylerde birleştirme ve tutturma amaçlı kullanmak çok pratik ve hızlı.

Sadece tüp içerisinde bulunan macundan ihtiyacınız kadar olan kısmı kopartın, parçayı elinizde ovarak istediğiniz şekil ve kıvama getirin, uygulayacağınız yüzeye tatbik edin ve bastırın. İşte bu kadar kolay!

AAsrın buluşu Mighty Putty evde olması gereken herkesin kullanacağı pratik fırsat üründür. Paket içeriğinde 3 Adet Mighty Putty yapıştırıcı tüp bulunmaktadır.

Ürün Özellikleri:

- Hamur formu sayesinde tüm çatlakları doldurabilir.
- Yapıştırmak istediğiniz yüzeyi formunu alır.
- Ufak tamiratlardan, seramik döşeme yapıştırmaya kadar geniş bir iş alanında kullanılabilir.

Ürün Kullanımı:

Mighty Putty hamurunu kesin. Parmağınızla ovarak istediğiniz şekle getirip, birleştirmek veya doldurmak istediğiniz zemine uygulayarak kurumasını bekleyin.

Paket İçeriği:

- 3 tüp Süper Güçlü Yapıştırıcı Macun Mighty Putty.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0319068431854