Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Buharlı Temizlik Robotu Steamer Duck

Steamer Duck Buharlı Temizlik Robotu ile mutfağınızdan banyonuza kadar evinizin her alanında buharın gücüyle rahat ve kolay antibakteriyel temizlik sağlayın!

128.00 TL
59
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Buharlı Temizlik Robotu Steamer Duck ile deterjan kullanmadan sadece suyla 180 derece sıcaklık ve 3.5 barlık basınç gücüyle kusursuz ve hijyenik temizlik sağlar, deterjana yapılan harcamalar bütçenizde kalır.
Kullanım Alanları:

Farklı alanlarda kullanılan aparatları sayesinde yorulmadan ve herhangi bir güç kullanmadan rahat bir temizlik sağlar.

- Koltuk ve Kanepeler:
Koltuk ve kanepeler için tasarlanmış özel mikrofiber bezi ve aparatı sayesinde koltuklarınızdaki her türlü kir ve lekeyi zahmetsizce çıkartır.

- Lavabo ve Tuvaletler:
Steamer Duck kıvrık püskürme aparatı ve özel fırçaları vasıtasıyla gerek lavabo, gerek ise tuvaletlerde kusursuz ve sağlıklı temizlik sağlar.

- Ocak, Aspiratör ve Fırınlar:
Ocak, aspiratör ve fırın gibi yağın yoğun olduğu alanları zahmetsiz ve kolayca temizler. Bu yüzeyler için tasarlanmış olan özel aparat ve fırçalar bir dokunuşta cihazları ilk günkü parlaklıklarına kavuşturur.

- Cam Temizliği:
Cam silme aparatı sayesinde parlak yüzeyleri ve camları zahmetsizce temizler.

- Kalorifer Petekleri:
Temizliği çok zor olan kalorifer peteği gibi girintili, çıkıntılı objeleri çok dar alanlara giren aparatları sayesinde çok kısa bir süre içerisinde tertemiz yapar.

- Fayans ve Derz Araları:
Steamer Duck, temizlemesi çok zor olan fayans ve derz aralarını jet püskürtme başlığı sayesinde zahmetsizce temizler.

- Çocuk Oyuncak ve Eşyaları:
Özellikle bebek odaları ve bebeğinizin kullandığı nesnelerin temizliğinde ideal bir üründür. Verdiği yüksek sıcaklıkta buhar sayesinde yere düşen bebek gereçlerini dezenfekte eder.

- Takı ve Küçük Ev Objeleri:
Takılarınızı ve evinizdeki süs objelerini Steamer Duck Buharlık Temizlik Robotu sayesinde rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Ekstra Özellikler:

- Yüz Buhar Aparatı:
Yeni geliştirilen bu aparat sayesinde yüzünüze buhar masajı yapabilirsiniz. Ayrıca bu aparat sayesinde soğuk algınlığı ve nefes darlığı için yüzünüze buhar uygulaması yapabilirsiniz.

- Oda Nemlendirici Özel Aparat:
Bu aparat sayesinde yaşam ortamınıza buhar vererek odanızdaki kuru ortamı dağıtabilirsiniz.

- Oda Koku Aparatı:
Oda nemlendirme aparatı özel olarak dizayn edilmiştir. İlgili aparatın açılan bölgesine aroma tabletleri yerleştirerek odanızın havasını farklı kokularla değiştirebilirsiniz.

- Steamer Duck Çok Pratik!
Steamer Duck hafif ve rahat kullanımı sayesinde çok kısa bir süre içerisinde banyonuzdan mutfağınıza kadar evinizin her alanında rahat ve kolay temizlik sağlar.

- Steamer Duck Çok Hızlı!
Pratik ve etkili sonuç veren temizliği sayesinde yapılan alan temizliğine göre %50 oranında hızlı ve net temizlik sağlayarak zamandan tasarruf sağlar.

- Steamer Duck Çevre ve Sağlık Dostu!
Deterjansız kullanım ve az enerji tüketimiyle tam bir çevre dostu olan ürün yaşam ortamınızdaki deterjansız temizlik sayesinde her türlü kimyasaldan uzak tam bir sağlık dostudur. Özellikle alerji ve astım rahatsızlığı olan kişilerin yaşam ortamında iç rahatlığıyla kullanılabilir. 180 derece sıcaklık vererek gözle görülmeyen mikron ölçeğindeki polen ve bakterilere yaşam ortamınızda yaşama şansı vermez.

Paket İçeriği:

- 2 Adet Steamer Duck Fırça Aparatı
- 1 Adet Steamer Duck Mikrofiber Temizleme Aparatı
- 1 Adet İnceltici Aparat
- 1 Adet Ölçü Aparatı
- 1 Adet Huni
- 1 Adet Dirsek
- 1 Adet Daralma Aparatı
- 1 Adet Yüz Buharı Aparatı
- 1 Adet Steamer Duck Ana Ünite
- 1 Adet Steamer Duck Uzatıcı Hortum
- 1 Adet Steamer Duck Cam ve Fayans Aparatı
- 1 Adet Steamer Duck Döşeme Aparatı
- 1 Adet Koku Hazneli Aparat

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0497570037842