Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Portatif Demonte Mangal

Portatif Mangalı piknikte, kampta veya balıkta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

60.00 TL
32
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Portatif Mangal arabanızın bagajında, evinizin balkonunda, yazlığınızda ve günlük piknik planlarınızda her an yanınızda bulundurulması gereken bir ürün.

Dayanıklı krom ızgara keyfine düşkün mangal tutkunlarına özel bir ürün. İdeal boyutu ve portatif taşınabilir çanta ebadında, yan kısımlarında bulunan kulpları ile rahatça taşınabilir.

Ürün Ölçüleri:

- 40 X 23.5 X 20 CM

Ağırlık: 2.5 kg.

Mangal Yakmanın Püf Noktaları:

Kimi fön tutarak, kimi gaz döküp ateşleyerek, kimi yelleyerek yakmayı tercih eder. Ama genelde kömür kor haline geldikten sonraki süreyi uzatmak sorun olur. Oysa ortaklar kavşağında çöp kebabı yapanlar mangal kömürünü yaklaşık 18 saat boyunca yanar durumda tutarlar. Eğer bu işin hünerini bilemezseniz 2 pirzola pişene dek kömür yanar gider. Ateşi uzun süre korumak için önce mangalın dibine 2 parmak kül konur. Üzerine kırılmış odun kömürü iyice ezilerek mıcır gibi 4 parmak kalınlığında döşenir. En üstede yakacağınız kömürü yerleştirdiniz mi bu şekilde dipten hava alamayan üstteki kömürler uzun süre yanar. Kömürün siyahı iyice gittikten sonra pişireceklerinizi zehirlenme kaygısı olmadan artık pişirebilirsiniz.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0510959625244