Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Spray White 90 Saniye Diş Beyazlatıcı

Spray White 90 Saniye Diş Beyazlatıcı Harika Sprey ile 90 saniyede bembeyaz dişler mutlu gülüşler! Amerika'da en çok satan diş beyazlatıcısı olarak kabul edilen Spray White 90 sararan dişlere sadece 90 saniyede kesin çözüm sunuyor.

234.00 TL
29
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Spray White 90 Diş Beyazlatıcı Sprey ile sadece 90 saniyede bembeyaz dişlere kavuşabilirsiniz! Üstelik hiçbir yan etki olmadan. Spray White 90 bilimsel olarak formüle edilmiş, klinik testleri ile ve binlerce diş hekiminden kullandıkları diğer beyazlatma ürünleri ile kıyaslamaları istenerek onaylatılmış patentli ilk ve tek üründür.Bu Ürün Hidrojen Peroksit İçermemektedir. Spray White 90 diş beyazlatıcı ürünler kategorisinde dünyanın ilk ve tek sprey formdaki ürünüdür.

Spray White 90 ilk uygulamada 7 tona kadar diş beyazlatma işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Spray White 90 Bicarbosilicate içerir. Diş üzerine uygulandığında Sodium Bicarbonate içerisindeki sodyum ve karbonat ayrılır. Ayrılan karbonat iyonları dentil tübün ve diş yüzeylerindeki dişten bağımsız lekelere yapışırlar ve lekeleri parçalayarak diş yüzeyinden ayırırlar. Diş yüzeyindeki dış etkenler ile oluşmuş katmanlar ve lekeler (Gıdalardan,sigara,kahve,çay vs) partiküllere ayrılarak diş yüzeyinden arındırıldığında diş orjinal rengine kavuşmaya başlar ve uygulamadan önceki renginden 6-7 ton daha fazla beyaz görünüme kavuşur.

Spray White 90 ABD’de yayınlanan en seçkin tv programlarından The Doctors’da canlı yayında test edilmiş ve tam not almıştır.

Spray White 90 ın İçinde Bulunan Etken Madde Sodium Bicarbonate Nedir?

- Sodium Bicarbonate yaygın olarak dişleri beyazlatmak için kozmetik uzamnlarınca kullanılan oksitleyici bir ajandır.

- Spray White 90 formülasyonundaki sodium bicarbonate potansiyeli ve patentli sprey formdakiuygulama metodu Spray White 90 ’ı dünyanın en hızlı ve etkili diş beyazlatma ürünü ünvanına kavuşmasını sağlamıştır.

Ambalaj içerisindeki WOW Enhancing Oral Rinse toz nedir?

- Beraberinde uygulanmasını önemle tavsiye ettiğimiz Spray White 90’ın tamamlayıcısı niteliğindeki WOW Enhancing Oral Rinse tamamlayıcı toz gün boyu ağız içi hijyeni sağlar, tekrar lekelenmelerin ve sararmaların oluşmasını engeller.

Etkisi ve Kalıcılık Süresi:

- Sonuçlar; bireylerin diş yapısına ,diş üzerindeki lekelerin ve dış kaynaklı oluşmuş tabakaların yoğunluğuna bağlı olarak farklılıklar gösterir.

- Yakın zamanda oluşmuş diş lekeleri ve katmanlar 90 sn. süre içerisinde dişten arındırılacağından gözle görülür derecede ciddi beyazlık fark edilecektir.

- Yıllar içerisinde birikmiş lekelere sahip diş yüzeylerinde ise her uygulama sonrası 3-4 ton arasında diş renginde açılma görülmektedir.

Kalıcılık:

- Kalıcılık süresi bireylerin gıda tüketimine, çay, kahve ve sigara içme alışkanlıklarının yoğunluğuna göre değişmektedir.

- Çok fazla sigara,kahve,çay vs gibi alışkanlıkları olan bireylerin dişlerinde kısa süre içerisinde sararmalar ve lekelenmeler yenilenecektir.

- Düzenli Spray White 90 kullanımı bu tür alışkanlıkları olan bireyler için kalıcı beyazlık sağlayacaktır.

Beraberinde uygulanmasını önemle tavsiye ettiğimiz Spray White 90’ın tamamlayıcısı niteliğindeki WOW Enhancing Oral Rinse tamamlayıcı toz gün boyu ağız içi hijyeni sağlayarak tekrar lekelenmelerin ve sararmaların oluşmasını engeller.

Herhangi Bir Zararı Var mı?

- 90 uygulama esnasında hızla oksijen ve suya dönüşür, güvenle kullanılabilir.

Uygun miktarlarda ve önerilen aralıklarla kullanıldığında diş beyazlatmada kullanılan etken maddelerin güvenli olduğu bilinmektedir.

Diş Beyazlatmada uygulamalarında kullanılan Bleaching (Diş rengini oksidasyonla ağartma), dişlerde geçici hassasiyete sebep verebilmektedir.
Bu beklenen ve bilindik bir yan etkidir.

Bu tür bir hassasiyet hissettiğinizde Spray White 90 kullanımına bir kaç gün ara verebilir, hassasiyetin normale dönmesi durumunda kontrollü olarak bekleme süresini 30-90 saniye arasında düşürebilirsiniz.

Spray White 90 Sprey uygulaması ile beraber kullanmanız gereken WOW Enhancing Oral Rinse tamamlayıcı toz olası hassasiyet oluşumunu azaltacaktır.

Diş etlerinin tamamı ile temas halindedir.Bazen diş etlerinde beyaz lekelenmeler görülebilir.Bunun sebebi Spray White 90’ın yok ettiği bakterilerin yoğun olduğu bölgelerdir.Beyaz lekelenmeler ağzınızı bol su ile çalkaladıktan 30-90 dk. içerisinde kaybolacaktır.

Hamileler ve Emziren Bayanlar Kullanabilir mi?

Bunun ile ilgili yapılmış herhangi bir klinik çalışma yoktur. Bu dönemlerde kullanılmamasını öneriyoruz.

Tavsiye Edilen Kullanım Şekli:

- Her zaman uygulama sırasında Spray White 90 ı dik tutun.

- Ağızlığı dişlerinize dayayın. Dişlerinizi birbirine değecek şekilde birleştirin.

- Ağızlığın etrafını dudaklarınız ile kavrayın. (Önemli: Bu şekilde dudaklarınızın dış yüzeyi ile teması önlenecektir.Dudaklarınıza temasından kaçının.)

- İlk defa kullananlar için dudaklarını ıslatmaları veya vazelin sürerek korumaları önerilir. (Uygulama alışkanlığı kazanıldığında bu tedbirli uygulama tavsiyemize ihtiyacınız olmayacaktır.)

- Bu şekilde 1-3 (doz) kez spreye basın. ( Hava oluşmuş ise; ilk doz için 2-3 defa basmanız gerekebilir)

- Uygulamanın; dişleriniz birbirine temas halindeyken yapılması ve boğaz arkasına doğru yapılmaması gerekmektedir.Uygulama esnasında soluk alıp verilmemelidir.

- Dozaj uygulandıktan sonra oluşan köpük ile beyazlama süreci başlayacaktır. Oluşan köpüğü ağızınızda dişlerinize yakın bölgede muhafaza ederek çalkalayınız.

- 30 ile 90 sn süre boyunca köpüğü dişlerinize yakın bölgede muhafaza ederek çalkalayın. Ardından ağızınız içerisinde biriken köpüklü solüsyonu tükürün.

- İkinci ve son adım olarak WOW Enhancing Oral Rinse tamamlayıcı tozu ağızınıza boşaltın. Ağız içerisinde komple bir çalkalama yaparak beyazlatma işlemi esnasında oluşan Ph dengesini normal seviyeye indirecek ve diş hassasiyeti oluşmasını yüksek oranda engelleyerek bakterilerin ölmesini sağlayacaktır.

Paket İçeriği:

- Xylitol
- Biocarbosilicate (sodium bicarbonate + silicone dioxide)
- Citric Acid
- Natural Flavors (tabii tatlandırıcılar)

Spray White orijinal ve hologramlı bir üründür. Taklitlerinden mutlaka sakınınız.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0532519817352