Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Elektrikli Ayakkabı Kurutucu

Elektrikli Ayakkabı ısıtıcı (Çift) ile dilediğiniz ayakkabıyı anında kurutabilirsiniz. Sessiz ve hava sikülasyonu sistemi sayesinde istenmeyen kokulara da son verir.

28.00 TL
12
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Elektrikli ayakkabı ısıtıcı ile karlı ve yağmurlu havalarda gün içerisindeki koşuşturmalarından sonra ayakkabılarını pratik bir şekilde kurutup dezenfekte edebilirsiniz. Soğuk kış aylarında ayakkabılarınızı ıslak giymek zorunda değilsiniz!

Sessiz ve hava sirkülasyonu sistemi sayesinde istenmeyen kokular içinde kesin çözüm sunar ve ayakkabılarınızın kullanım ömrünü uzatır.

Yağışların bol olduğu bu mevsimde ayakkabılarının ıslanmasından muzdarip insanların derdine tam olarak derman olmasa da ıslanmış ayakkabıları kurutmak için mükemmel bir çözüm sunar.

Kışın birçok hastalığın ayaklardan başladığını unutmayın! Sessiz ve sıcak hava üfleyici sistemi sayesinde tüm ayakkabı, çizme, bot, eldiven vb. giyeceklerinizi hızlı bir şekilde ayakkabı kurutucu  ile kurutabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

- Tüm ayakkabılarınızla kullanabilirsiniz..
- Çalışma Gerilimi: AC220V, 50HZ.
- Isınma süresi: 10 dakika.

Ürün Ebatları:

- Genişlik: 5 cm.
- Uzunluk: 16 cm.
- Kablo Uzunluğu: 100 cm.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0444710254669