Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Dokunmatik Ekran Eldiveni

Unisex Dokunmatik Ekran Eldiveninin dokunmatik ekranlarda çalışabilen özel parmak uçları sayesinde elleriniz üşümeden cep telefonu ve bilgisayar kullanabilirsiniz.

30.00 TL
14
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Tüm Tablet Pc'lerde, iPhone, iPad'ler başta olmak üzere bir çok akıllı telefonda rahatlıkla kullanabileceğiniz Unisex Dokunmatik Ekran Eldiveni soğuk kış mevsiminde çok fazla ihtiyaç duyacağınız bir aksesuar ürünüdür.

Ürün Tanıtım Videosu:Kış mevsiminde en sıkıcı iş, eldivenlerinizi çıkararak dokunmatik cihazlarınızı kullanmaktır. Çünkü her çıkardığınızda elleriniz fazlasıyla üşür. Eğer normal bir eldiven kullanıyorsanız bu durum bazen katlanılmaz hale gelebilir. Hatta telefonunuz hiç çalmasın istersiniz. İşte tüm bunlardan kurtulabilmeniz için size harika bir fırsat; Dokunmatik Ekran Eldiveni!

Bayanlar ve erkeklerin kullanabileceği Unisex Dokunmatik Ekran Eldiveni satışta olan ve memnuniyet oranı en yüksek ürünlerimizden biridir!

Cep telefonunuz çaldığında dokunmatik ekrana sıradan eldiveninizle dokunmak istediğinizde ne yazık ki fayda etmiyor ve elleriniz her telefon çalışında kışın soğuğuna teslim oluyor. Soğuk kış mevsiminin kendini en çok hissettirdiği bu günlerde eldivensiz dışarı çıkmak neredeyse imkansız.

Açık alanda tablet bilgisayarınızı kullanırken ellerinizi içmekte olduğunuz sıcak içeceğe sarıp sarmalayarak ısıtmaya çalışıyor ama başarılı olamıyorsanız bu harika fırsat sizin için geliyor!

Dokunmatik ekranlarda çalışabilen özel dokunmuş parmak uçları sayesinde çıplak elle çalışıyormuş gibi rahat ederken elleriniz soğuktan hiç mi hiç etkilenmeyecek.

Renk: Siyah

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.022176027298