Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

50

Dokunmatik Ekran Eldiveni

Unisex Dokunmatik Ekran Eldiveninin dokunmatik ekranlarda çalışabilen özel parmak uçları sayesinde elleriniz üşümeden cep telefonu ve bilgisayar kullanabilirsiniz.

30.00 TL
14
.90 TL(KDV Dahil)

Tüm Tablet Pc'lerde, iPhone, iPad'ler başta olmak üzere bir çok akıllı telefonda rahatlıkla kullanabileceğiniz Unisex Dokunmatik Ekran Eldiveni soğuk kış mevsiminde çok fazla ihtiyaç duyacağınız bir aksesuar ürünüdür.

Ürün Tanıtım Videosu:Kış mevsiminde en sıkıcı iş, eldivenlerinizi çıkararak dokunmatik cihazlarınızı kullanmaktır. Çünkü her çıkardığınızda elleriniz fazlasıyla üşür. Eğer normal bir eldiven kullanıyorsanız bu durum bazen katlanılmaz hale gelebilir. Hatta telefonunuz hiç çalmasın istersiniz. İşte tüm bunlardan kurtulabilmeniz için size harika bir fırsat; Dokunmatik Ekran Eldiveni!

Bayanlar ve erkeklerin kullanabileceği Unisex Dokunmatik Ekran Eldiveni satışta olan ve memnuniyet oranı en yüksek ürünlerimizden biridir!

Cep telefonunuz çaldığında dokunmatik ekrana sıradan eldiveninizle dokunmak istediğinizde ne yazık ki fayda etmiyor ve elleriniz her telefon çalışında kışın soğuğuna teslim oluyor. Soğuk kış mevsiminin kendini en çok hissettirdiği bu günlerde eldivensiz dışarı çıkmak neredeyse imkansız.

Açık alanda tablet bilgisayarınızı kullanırken ellerinizi içmekte olduğunuz sıcak içeceğe sarıp sarmalayarak ısıtmaya çalışıyor ama başarılı olamıyorsanız bu harika fırsat sizin için geliyor!

Dokunmatik ekranlarda çalışabilen özel dokunmuş parmak uçları sayesinde çıplak elle çalışıyormuş gibi rahat ederken elleriniz soğuktan hiç mi hiç etkilenmeyecek.

Renk: SiyahHediye Sinema Bileti Kampanyası:

- Kargo ve gönderi bedelleri hariç 100 TL ve üzeri alışverişleriniz için geçerlidir.
- Kampanya sadece kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerlidir.
- Bilet teslimatı, siparişinizden sonra 7 gün içinde eposta yoluyla teslim edilir.
- Kampanya bilet kapsamı: İstanbul, Ankara ve İzmir Hariç Tüm Cinemaximum’larda Haftanın Her Günü Geçerli (3D, IMAX Hariç).
- Hediye biletiniz ile ilgili kupon kodu kullanım detayları için tıklayın.
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0231359004974