Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Denizaltı Görünümlü Yapay Akvaryum

Çocuklar yapay akvaryumda hareket eden balıkları görünce çok şaşıracak! Denizaltı Görünümlü Yapay Akvaryum aynı zamanda harika bir dekorasyon ürünüdür.

80.00 TL
24
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

İş size harika bir fırsat ürünü; Denizaltı Görünümlü Yapay Akvaryum! Bu fırsat her çocuğun bayılacağı sevimli, eğlenceli ve eğitici mükemmel bir hediye alternatifidir. Aynı zamanda eviniz için harika bir aksesuar olarak ta kullanılabilir.

Çocuklar yapay akvaryumda hareket eden balıkları izlerken hem eğlenecekler hem de okyanus dibindeki yaşam hakkında bilgi edinecekler. 15 farklı balık çeşidi ve rengarenk mercan resifleri ile size görsel şölen sunacak.

Çocuk odasında gece lambası olarak ta kullanabileceğiniz Yapay Akvaryum sayesinde, çocuklarınız kolayca ve mutlulukla uykuya dalacak.

Odalarda harika bir denizaltı görüntüsü ve renk cümbüşü oluşturur.

Mavi ışıklı denizaltı görüntüsü, mercan kayalıkları ve rengarenk farklı balık çeşitlerinden oluşur. Akvaryum ön ve arka yüzü şeffaf olup, ön ve arka bölümden balıkların geçişini izleyebilirsiniz.

Sıkıcı ve sıradan hediyelerden çok farklı bir alternatif olan Denizaltı Akvaryum ile çocuklarınıza hoş bir sürpriz yapın!

İç yüzey şerit halinde hareket etmekte ve gerçek, canlı balıklar hissi uyandırmaktadır. Çocuklarınız bu sevimli akvaryumu bir daha asla unutamayacaklar!

Ürün Özellikleri:

- 220 v Elektrik prizinden çalışmaktadır.
- Canlı renkler ve şık tasarım.
- Sağlığa zararsız ABS Kaliteli ABS Plastik malzemeden üretilmiştir.
- Açma - Kapama butonu.

Ürün Ebatları:

- Yükseklik: 17 cm.
- Genişlik: 20 cm.
- Kablo Uzunluğu 1 Metre.

Uyarı: Akvaryumda su bulunmamaktadır ve su eklenmemelidir.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0364520549774