Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Termal Sauna Şort

Sweat Sauna Şort etkili bir terleme sağlar. Kalça ve basenlerin incelmesine, yağların yakımasına yardımcı olur. Esnek yapısı sayesinde vücudunuzu sarar.

59.00 TL
24
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Basen ya da karın bölgenizde fazlalık mı var? Spor yapmak için vaktiniz ve enerjiniz mi yok? İlaçlar ya da içinde ne olduğunu bilmediğiniz kapsüllere güvenemiyor musunuz? En güvenli ve en sağlıklı yöntem karşınızda; Sweat Termal Sauna Şort!

Tanıtıcı Ürün Videosu:


Videoda yer alan tuz ve yelek pakete dahi değildir.

Sauna Şort'u giydikten çok kısa bir süre sonra, oturduğunuz yerden etkilerini hissetmeye başlayacak, kendinizi yormadan ve midenizi bozmadan göbek ve kalçalarınızdaki fazlalıklardan kurtulmaya başlayacaksınız.

Sweat Termal Sauna şort, herhangi ekstra bir emek sarf etmeden, ilaç kullanmadan, sadece vücudunuzun ürettiği ısıyı kullanarak zayıflamanızı sağlar.

Sauna şortun temel mantığı, vücudun ürettiği enerji sonucunda ortaya çıkan ısıyı yararlı bir biçimde kullanıp daha da yükselterek vücutta biriken yağları ve selüliti eritmesidir.

Sauna şort bu yağları ve selülitleri eritirken cilt altında mikro masaj ve sauna etkisi yaratır. Bu sayede de kan dolaşımını hızlandırarak, en hareketsiz noktalardaki yağları ve selülitleri bile kolayca ortadan kaldırır. Sauna şort, özellikle kalça, bel, basen ve göbek gibi bölgelerde etkisini göstererek çok kısa zamanda istediğiniz gibi bir vücuda zahmetsizce kavuşmanızı sağlar.

Sauna şort için kullanılan ve uzun yıllardan beri dalgıç kıyafetlerinde su altındayken dalgıçların vücut ısılarını korumak ve yükseltmek için kullanılan neopren kumaş kullanılmaktadır. Sauna şort için özellikle bu kumaşın seçilmesinin nedeni, insan vücuduna uzun süre temas ettiğinde bile kesinlikle herhangi bir zarar vermiyor olması, ısıyı maksimize ederek en etkin şekilde vücutta tutulmasını sağlamasıdır. Sauna şort için kullanılan neopren kumaş 3 mm kalınlığında ve ithal bir kumaş türüdür.

Sauna Şort, giyildikten hemen sonra etkilerini göstermeye başlar ve 2-3 hafta içerisinde etkili sonuçlar ortaya koyar. Günde birkaç saat sauna şortu giymeniz yeterlidir. İster çalışırken, ister spor yaparken ya da sadece uyurken sauna şortu giyin ve etkilerini görmeye başlayın.

Tüm yapmanız gereken, sauna şortu giymek.

Ürün Özellikleri:

- Sweat Sauna Şort'un en önemli farkı, spor yapmadan ve bitkisel ilaçlara bağımlı kalmadan karın, göbek, kalça ve basen bölgelerinizde incelme sağlayabilmesidir.

- Sweat Termal Sauna Şort, özel olarak neopren kumaştan üretilmektedir ve bu kumaş, her hareketinizde vücut ısınızı artırarak daha fazla enerji ortaya çıkmasını ve bu sayede de kullanıldığı bölgede biriken yağların yakılmasını sağlamaktadır.

- Sauna Şort'u giydikten hemen sonra bu ısınma ve terleme işlemini hissedeceksiniz ve aylar sonra değil, sadece birkaç haftada istediğiniz gibi incelmiş olacaksınız.

- Sauna Şort'un size sağlayacağı en büyük rahatlık, spor yapmak zorunda kalmamanızdır. İster ev işlerini yaparken, ister televizyon seyrederken ya da isterseniz uyurken sauna şortu giyin. Etkisi kesinlikle değişmeden devam edecektir.

- Sauna Şort'un fizyoterapik etkisi sayesinde, çok kısa sürede ve sağlığınızı kaybetmeden fazla kilolarınızdan kurtulmanız artık çok kolay!

Ürün Kullanımı:

Sweat Sauna Termal şort 'un kullanımı da çok basittir.

Sauna şortu istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mesela, ev içerisinde işleriniz var ve 3-4 saat evde kalacaksınız, sauna şortu giyin ve işlerinizle ilgilenin.

Ya da, spor yapacaksınız ve yapacağınız sporu zayıflama amaçlı yapıyorsunuz, egzersizler sırasında sauna şortu giymeniz yeterli. Hiç bir şey yapamadıysanız, yatarken giyin. Bu bile sauna şortun görevini yerine getirip zayıflamanıza yardımcı olmasını sağlar.

Sweat Sauna Şort'u kullandığınız sürece en az iki günde bir kere banyo yapmanız gerekmektedir.

Sauna Şort'u yıkamanız gerektiğinde, sadece elinizde ve sabunlu ılık su ile yıkamanız yeterlidir.

Uyarı: Sauna Şort'u kesinlikle çamaşır makinesinde yıkamayınız.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0424318313599