Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

NNB Bilinçaltı Kodlama ile Zayıflama Seti

NNB Bilinçaltı kodlama tekniği sadece fazla kiloları ve yağları eritmekten ziyade, fazla kiloları üreten etkenleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.

219.00 TL
59
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!
NNB ürünü bilinçaltı kodlama tekniğini kullanarak zayıflama ve kilo vermenize ciddi anlamda yardımcı olacaktır.

Tanıtıcı Video:Bilinçaltı Zayıflama Cihazı:

Ömür boyu yedikleri ve içtikleri halde ideal beden de yaşayan insanların bilinçlerinde bulunan düşünce kalıpları, beslenme, hareket, bedene olan inanç ve algılarını aktaran bir cihazdır. Cihazdaki dinletiler kişinin bedensel farkındalık kazanmasına, bedenine olan ilgi ve sevginin artmasına, zayıflama istikametine odaklanmasına, kilo verme sürecinde yol arkadaşı olarak zayıflama düşüncelerinin motive olarak güçlenmesine sebep olur. Müzik altında olan subliminal mesajlar da, bilinçaltının tekrar yapılanmasına sebebiyet vermektedir. Bilinç kodlama cihazı; Farkındalık, Odaklanma & Motivasyon, İmajinasyon ve Subliminal Müzik kodlama dinletilerinden meydana gelmektedir.

Farkındalık Dinletisi: Zihin ve bedenin NNB farkındalığını içeren dinletidir.

Odaklanma ve Motivasyon Dinletisi: Zihinsel ve bedensel enerjinin harekete geçmesine yönelik dinletidir.

İmajinasyon Dinletisi: Bu dinletiyi hafta sonları ya da istediğiniz herhangi bir zaman diliminde ideal bedene ulaşmış son halinizle canlandırarak dinlemeniz gerekir. Beğendiğiniz bir model, manken ya da kişinin resmini (mayolu ya da şortlu) sık sık görebileceğiniz bir yere asınız. O resimdeki beden ölçülerinin, kendi bedeninizde var olmuşçasına imajinasyon dinletisini dinlerken zihninizde canlandırınız. Bu resimleri seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur resmin kendi resminizden ziyade, farklı size benzer veya sizi anımsatan bir resim olmasına özen gösteriniz.

Subliminal Kodlama Dinletisi:Otuz günün sonrasında bir hafta ara vererek tekrar süreci başlatmanız yeterli olacaktır. Düşünce molaları, uyku öncesi, banyo yaparken, gevşeme ya da romantik bir ortamda dinlenilmesi de uygun olan zaman dilimleridir.

Ne Zaman ve Nasıl Kullanmalıyım:

- Sabah Odaklanma & Motivasyon dinletisini, akşamda Farkındalık Dinletisini dinlemelisiniz. Hafta sonları İmajinasyon Dinletisi dinlenilmelidir. 30 gün sonra bir hafta ara verilerek sadece Subliminal Müzik Dinletisi istenilen zaman diliminde istenildiği kadar dinlenebilir.

- En verimli zaman dilimleri, uyandıktan sonraki ilk bir saat ve uyumadan önceki son bir saattir. Fakat dinletileri verimli zamanlarda dinleyemezseniz mutlaka gün içersinde farklı bir zaman diliminde dinlemelisiniz. Dinleyemediğiniz günleri sonraki günlerde telafi edebilirsiniz. Araba kullanırken ya da iş makinelerin de çalışırken dinlenilmesi sakıncalıdır.

Zayıflamada Son Söz Kitabı:

- Dünyadaki hiçbir zayıflama ya da diyet kitabı ile yakından uzaktan alakası olmayan bir kitaptır. Zayıflama ve sonrasında ideal bedende kalmayı detaylı bir şekilde sizlere anlatır.

- Zayıflama konusunda bilinen tüm gerçekler şaka gibi tarih oluyor. Okurken bile her satırının altını çizeceğiniz, kilonuzun haricinde de yaşamınızı değiştirebileceğiniz bir kitap. Okurken sadece size özel yazılmış olduğunu düşündürecek, motive ederek doğru istikamete odaklayarak değişimi tetikleyen bir sihirle karşılaşacaksınız.

- Zayıflama kitabı olmasına rağmen, hiçbir yemek listesi olmayan ve diyetin kilo yaptırdığı gerçeğini ispatlayan bu kitabı mutlaka ama mutlaka okumalısınız.

Paket İçeriği:

- Bilinçaltı Kodlama Cihazı.
- Zayıflamada Son Söz Kitabı.
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0444178581238