Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Blade Bıçak Seti (13 Parça)

Blade Bıçak Seti ultra keskin uçları ve dövme çelikten üretilen yapısı ile zorlu mutfak işleriniz için en büyük yardımcınız olmaya hazır!

140.00 TL
99
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!
Dövme çelikten üretilen Blade bıçakları, en iyi seviyede sağlamlık elde edilecek şekilde işçilikten geçmiştir. Bıçaklar, aşırı soğutma yöntemiyle sertleştirilmiştir. Dahası, özel bıçak keskinleştirme yöntemi, hem solaklar hem de sağ elini kullananlar için eşit kullanım fırsatı yaratmaktadır.

Tanıtıcı Video:Blade bıçaklarının sapları, çok rahat ve sağlam bir şekilde kavranabilecek şekilde ergonomik olarak şekillendirilmiştir. Bu saplar, bıçakların metal kısmına perçinlenmiştir. Bu özellik, bıçağın saptan hiçbir şekilde ayrılmamasını sağlamaktadır. Zira sıradan bıçaklarda, saplar sadece metal parçaya yapıştırıldığı için saplar, bıçaktan kopmaktadır.Blade bıçaklarıyla, her tür yiyeceği kolayca dilimleyebilecek, kesebilecek, doğrayabilecek ve soyabileceksiniz. Bu bıçaklarla, yiyeceklerin içinden kolayca akıp geçebileceksiniz. Kusursuz şekli sayesinde, hızlı ve etkin bıçak kullanabileceksiniz ve çok miktarda yiyecek doğrasanız bile, elleriniz yorgunluktan hiçbir zaman sızlamayacak.Biraz daha bastırırsanız, dondurulmuş yiyecekleri bile kesebilirsiniz ve yiyeceklerin çözülmesini beklemenize gerek olmayacağı için, yemeklerinizi daha hızlı hazırlayabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

- Üstün kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır.
- Paslanmazdır.
- Ömür boyu keskin kalır.
- Ergonomik olarak şekillendirilmiş, kaydırmaz sapları mevcuttur.
- Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Paket İçeriği:

- 1 Adet Et Bıçağı.
- 1 Adet Fileto Bıçağı.
- 4 Adet Biftek Bıçağı.
- 1 Adet Kesme Bıçağı ve Spatula.
- 1 Adet Kesme Makası.
- 1 Adet Soyma Bıçağı.
- 2 Adet Çok Amaçlı Şef Bıçağı.
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0463860034943