Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

50

Çift Kameralı Araç İçi HD Kamera

Aracınızın ön ya da arka camına takarak dilerseniz seyahatlerinizi kayda alabilir dilerseniz her türlü kaza durumuna karşı delil niteliğinde kayıtlar yapabilirsiniz. Üstelik kapıda ödeme avantajıyla Batatangemi.com'da.

299.90 TL
149
.90 TL(KDV Dahil)
Vakumlu aparatı sayesinde aracınızın camına rahatlıkla yapıştırabileceğiniz son derece dekoratif ve kullanışlı olan 2.0 inclik LCD ekrana sahip olan Çift Kameralı Araç İçi HD Kamera sayesinde seyahatlerinizi kayda alabilir, daha sonra istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. İsterseniz aracınızın ön ya da arka camına takabilir kolay kurulumu sayesinde dilerseniz torpido gözüne de monte edebilirsiniz.Araç İçi HD Kamera sayesinde daha önce yaşadığınız sürüş deneyiminizi USB 2.0 çıkışı sayesinde bilgisayarınızdan izleyebilir videoyu sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda ürünü midibüs ya da otobüslerinizde kullanarak olası hırsızlık girişimlerini engelleyebilirsiniz.

32 GB'a kadar kullanılabilir hafızaya sahip olan ürün 1280x480 HD video, 2560x1920 çözünürlükte fotoğraf kaydetme özelliğine de sahip. Rahatlıkla hareket ettirebileceğiniz çift kameraları sayesinde aracınızın hem ön hem de arka kısmının görüntülerini kaydedebilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

- Ekran: 2.0 inç TFT LCD Ekran.
- Objektif: 120 derecelik geniş açı objektifi.
- Video Çözünürlüğü: 1280x480.
- Fotoğraf Çözünürlüğü: 2560x1920.
- Video Formatı: AVI.
- Fotoğraf Formatı: JPG.
- Depolama: TF Kart 512MB-32GB
- USB Girişi: 2.0
- Frekans: 50Hz/60Hz.
- 9 dil seçeneği olan üründe Türkçe dil desteği yer almıyor.
- Dil Seçenekleri: İngilizce, Rusça, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca, İspanyolca, Basit Çince ve Geleneksel Çince.

Paket İçeriği:

- 1 Adet Çift Kameralı Araç İçi HD Kamera.
- 1 Adet USB kablosu.
- 1 Adet Çakmak Girişli Şarj Adaptörü.
- 1 Adet Vantuzlu Ayak.
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0369811058044