Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

34

Şişirilebilir Göğüs Büyütücü Ped

Pump It Up Göğüs Büyütücü ile göğüs bedeninizi sadece birkaç saniye içerisinde büyütebileceksiniz. Bu harika ürün şimdi Batangemi.com'da.

34.90 TL
22
.90 TL(KDV Dahil)
Bayanlar için mucize buluş olan Pump It Up Göğüs Büyütücü ile göğüs bedeninizi sadece birkaç saniye içerisinde büyütebileceksiniz.

Göğüs büyütücüyü sütyeninizin iç kısmına yerleştirin, saniyeler içinde daha dolgun ve dik göğüslere sahip olun. Terletmeyen kumaş yapılı bu istenilen ölçüde şişirilebilen hava yastıkları ile göğüs bedeninizi kolayca ayarlayabileceksiniz. Göğüs büyütücü göğüslerinizin daha iyi görünmesini ve daha iyi hissetmenizi sağlar.Üstelik göğüs hava yastıklarını eliniz ile saniyeler içerisinde kolayca şişirebilirsiniz. Üzerinde yer alan sibop bölümüne basarak kullanmadığınız zamanlarda indirebilirsiniz. Ten dostu yumuşak terletmeyen kumaş yapısı ile kullandığınız zamanlarda rahatsızlık vermez.

Ürün Özellikleri:

- Elinizle saniyeler içinde şişirip söndürebilirsiniz.
- İstediğiniz ölçüde şişirmeniz mümkündür.
- Her sütyen ölçüsü için uygundur.
- Terletmeyen özel kumaştan imal edilmiştir.

Renk: Siyah ve Bej.

Paket İçeriği:

- 1 Çift Pump It Up Göğüs Büyütücü.

Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir.
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0406949520111