Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Magic Hair Saç Tebeşiri (12 Renk)

Magic Hair Saç Tebeşiri kullanımı çok kolay olmakla birlikte, şampuan ile yıkandığında saçtan kolayca çıkabilme özelliğine sahip bir güzellik ürünüdür.

39.90 TL
12
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!
Tüm dünyada fırtına gibi esen saç tebeşiri trendi şimdi Türkiye'de! Magic Hair Saç Tebeşiri kullanımı çok kolay olmakla birlikte, şampuan ile yıkandığında saçtan kolayca çıkabilme özelliğine sahip.

Tanıtıcı Video:En hızlı ve kolay şekilde ,kuaföre ihtiyaç duymadan saçlarınızı boyama deneyimini yaşayabilmeniz için mutlaka denemeniz gereken bir ürün olan Magic Hair Saç Tebeşiri sizlere beklentinizin çok üzerinde bir tarz kazandıracak.

Deneyin, farkı keşfedin,çevrenizdeki bütün bakışları üzerinizde toplayın ve en önemlisi eğlenin!

Saç Tebeşiri Nasıl Kullanılır ?

Saçınızı bir parça ayırarak elinize alınız. Hafifçe su ile ıslatınız. Ardından seçtiğimiz renkten tebeşir ile saçımızı bolca boyuyoruz. Etkili sonuç alabilmek için iyice boyadığınızdan emin olun. Saçınız tebeşir rengini alıncaya kadar bu işleme devam edin. Ve sonra hafifçe tarayıp maşa veya düzleştirici ile ısıtıp sabitleyiniz.Bilgilendirme:

Yıkadığınız taktirde kolayca çıkmaktadır ama yıkamazsanız 2 güne kadar kalabilir. Açık renk saçlarda daha etkili ve kalıcı olmaktadır. Saç renginiz çok açıksa kalıcı olmaması için ayırdığınız saçı ıslatmadan yapılması tavsiye edilir. Ancak koyu renk saçlarda saçı ıslatırsanız daha iyi sonuçlar elde edersiniz.

Ürün Özellikleri:

- 1 Kutuda 12 Renk Seçeneği vardır.
- Kolay kullanım.

- Yıkanmadığı takdirde 2 güne kadar kalabilir. - Su ile yıkandığında kolayca çıkarılır.
- Saçlarınıza karşı tamamen zararsızdır.
- Yurt dışından ithal.

Paket İçeriği:

- 1 Adet 12 Renk Magic Hair Saç Tebeşiri
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0234820842743