Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

50

Mıknatıslı Metal Tutucu

Mıknatıslı Metal Tutucu ile bıçaklarınızı duvara asabilir ve mutfağınızda kullanışlılığı arttırabilirsiniz! Bu fırsat şimdi BatanGemi.com'da.

39.90 TL
19
.90 TL(KDV Dahil)
Mıknatıslı Metal Tutucu ile bıçaklarınızı duvara asabilir ve mutfağınızda kullanışlılığı arttırabilirsiniz! Bu fırsat şimdi BatanGemi.com'da.Paket içinden çıkan vidalarla ürünü kolayca mutfağınızın istediğiniz köşesine monte edebilirsiniz. Ardından üzerine istediğiniz düzende bıçaklarınızı ve diğer metal mutfak eşyalarınızı yapıştırabilirsiniz. Duvarda oldukça şık bir görüntü oluşturabilir ve tüm mutfak aletlerinizi elinizin altında bulunmasını sağlayabilirsiniz. Güçlü manyetik çekimi sayesinde tüm mutfak gereçlerinizi üzerine yerleştirebilirsiniz.

Mutfakta, bıçaklarımız hep elimizin altında olsun istiyoruz ama bir taraftan da tehlikeli olduğu için saklamak istiyoruz. İşte bu duruma bu ürün süper kurtarıcınız oluyor. Bu Mıknatıslı Metal Tutucu sayesinde bıçaklar hem istediğimiz zaman elimizin altında oluyor hemde güvenli oluyor.

Ürün Ebatları: 38 cm.

Paket İçeriği:

- 1 Adet Mıknatıslı Metal Tutucu.
- 2 Adet Vida.

Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir.
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0268950462341