Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Bluetooth Araç Kiti

Aracınızı kullanırken rahatça telefon görüşmelerinizi yapmanız için mükemmel bir ürün! King Data KD-Q99 Handsfree Bluetooth Araç Kiti ile gözünüz hep yolda olacak.

139.90 TL
59
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!
Aracınızı kullanırken rahatça telefon görüşmelerinizi yapmanız için mükemmel bir ürün! King Data KD-Q99 Handsfree Bluetooth Araç Kiti ile gözünüz hep yolda olacak.

Tüm bluetooth özellikli telefonlarla uyumlu multipoint speakerphone özelliği ile araç kullanırken güvenliğinizi sağlayın, gözünüzü yoldan ayırmayın!

Yüksek kaliteli ses çıkışı özelliğinin yanı sıra; kompakt ve süper ince tasarımı ile çok zarif bir görünümü sahip olan King Data KD-Q99 Handsfree Bluetooth Araç Kiti aracınızda yer kaplamayacak.

Dekoratif olarak tasarlanan ürün aracınıza çok farklı bir hava katacak.
King Data Bluetooth Araç Kitini klipsi sayesinde güneşliğinize takarak kolayca kullanabilirsiniz.

Çift Telefon Desteği (Multi-pairing)
Multi-pairing özelliği ile Aynı anda iki telefonla eşleşebilen Avantalk Araç Kiti, her iki telefondan da Arama yapmanızı ve her iki telefona da gelen aramalarınızı kabul etmenizi sağlar. Çift telefon taşıyan kişiler için araç kullanımında dikkatin dağılmasını engeller. Sürüş emniyetinizi riske atmadan konuşmanın keyfine varın.

Konuşma Süresi ve Bekleme Süresi
Tam dolu batarya ile 16 saate kadar kesintisiz konuşma ve 1080 saate kadar (45 gün) bekleme süresi sağlar. 3 saat gibi kısa bir sürede full şarj olabilmektedir.

Mükemmel Ses Teknolojisi
CVC echo cancellation /noise suppression ile gürültüyü engeller ve Geliştirilmiş DSP teknolojisine bağlı olarak net ses kalitesi sunar. Özellikle sürüş esnasında duyulan gürültülere rağmen konuşmaların net ve yumuşak olmasını sağlar.

Hands-free (Eller Serbest Fonksiyonu)
Avantalk, kristal netliğinde mükemmel ses sağlayan ve mükemmel kullanım kolaylığı sunan bir Bluetooth hands-free (eller serbest) araç kitidir. Aracınızda, işyerinizde, evinizde, her yerde 10m'lik bir alan içinde Cep Telefonunuza dokunmadan mükemmel iletişim ve konuşma özgürlüğü sağlar. Araç sürerken ellerinizi direksiyondan ayırmadan telefonla kablosuz bir şekilde görüşerek sürüş emniyetini riske atmamış olacaksınız ve özgürce konuşmanın keyfini süreceksiniz.

Güneşlik Uyumlu İnce ve Şık Tasarım
Aracınızın güneş siperliğine uyumlu olan aparatı ile birlikte gönderilen Araç Kiti kolaylıkla çıkarılıp takılabilir ve aracınızın orjinalliğine hiçbir zarar vermez.

Ürün Özellikleri:
- Bütün Bluetooth cep telefonlarıyla uyumludur. Ayrıca Apple iPhone modelleri, HTC, Blackberry ve diğer Smartphone ve PDA modelleriyle de uyumludur.
- Çift telefon Desteği-Multi-pairing teknolojisi.
- 16 saate kadar kesintisiz konuşma, 1080 saate kadar bekleme süresi.
- Sesli Arama ile Cep telefonunuza dokunmadan direk arama yapabilme.
- Ses Arttırma ve Azaltma Tuşları.
- Mute (Ses Kesme) Tuşu ile Araç içi özel görüşme yapabilme.
- Yüksek performanslı dahili hoparlör.
- Gürültüyü kesen çok yönlü dahili mikrofon.
- Frekans: 2.4 GHz (ISM band).
- Pil Tipi: Şarj edilebilir Lityum-polimer batarya.
- Yüksek DSP teknolojisi ile mükemmel ses ve echo/noise cancellation ile gürültüsüz konuşma.
- Kapsama Alanı: 10 m/30 ft.

Renk Seçenekleri:
-Siyah

Paket İçeriği:
- 1 Adet King Data KD-Q99 Handsfree Bluetooth Araç Kiti

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0381269454956