Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Kan Şekeri Ölçüm Cihazı Fora G20

Kan Şekeri Ölçüm Cihazı Fora G20 ile sağlığınızı riske atmayacak ve evinizde güvenle şeker ölçümünüzü yapabileceksiniz. Kan Şekeri Ölçüm Cihazı Fora G20 ile şekeriniz hep kontrol altında.

129.90 TL
49
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!
FORA G20, basit ve güvenli bir tasarıma sahip, alternatif bölge testi esnekliği sunan ve doğruluk ve erişilebilirlikten ödün vermeksizin otomatik şerit çıkarma özelliği sağlayan taşınabilir bir kan şekeri ölçüm cihazıdır. Yalnızca 0,7μL kan örneği ile test sonucunu 7 saniye içinde alabilirsiniz. Test sonuçlarınızı daha sistematik şekilde yönetmek ve incelemek isterseniz, test verilerini FORA Sağlık Bakımı Yönetim Sistemiyle yükleyebilirsiniz.

Güvenli Şerit Çıkarma İşleviyle Kolay Adımlar;
Kan şekeri testini kolaylıkla gerçekleştirebilir ve kullanılan şeridi çıkarma düğmesini kullanarak güvenle çıkarabilirsiniz.

Az miktarda kan örneği yeterlidir;
Kan şekeri testi için 0,7 μl kan örneği yeterlidir.

Hızlı Sonuç;
Otomatik emici şeridin takılması ölçüm cihazını otomatik olarak açıp test prosedürünü başlatır. Kan örneğini uyguladıktan sonraki 7 saniye içinde test sonuçları ekranda görüntülenir.

Daha Az Acı (Alternatif Bölge Testi, ABT);
FORA şeritleri, kullanıcılara test için başka bir acısız bölge seçeneği sunar. Kan örneği, parmak ucu testine denk doğrulukla avuç içinden, ön koldan, üst koldan, baldırdan ve kalçadan alınabilir.

Veri Yönetimi ve İzleme;
Kullanıcılar test verilerini FORA G20 Kan şekeri izleme sisteminden FORA Sağlık Bakımı Yönetim Sistemine yükleyebilir. FORA Sağlık Bakımı Yönetim Sistemi, kullanıcılara test sonuçlarını kolaylıkla yönetme ve inceleme konusunda yardımcı olur.
FORA şeritleri, kullanıcılara test için başka bir acısız bölge seçeneği sunar. Kan örneği, parmak ucu testine denk doğrulukla avuç içinden, ön koldan, üst koldan, baldırdan ve kalçadan alınabilir.

Paket İçeriği:
- 1 Adet Kan Şekeri Ölçüm Cihazı Fora G20.

Not: İçinde ölçüm şeridi bulunmamaktadır.
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0110819339752