Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Akrobat Universal Çoklu Priz

Dünya'nın en fonksiyonel ve ergonomik tasarımına sahip Akrobat Universal Grup Priz şimdi Batangemi'de sizde bu harika ürüne sahip olmak istemez misiniz ?

79.90 TL
34
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Gelişen teknoloji ile birlikte evlerimizde kullandığımız elektrikli cihazların sayısı bir hayli arttı. Odalarda ki priz sayılarıda gelişen teknolojiye cevap veremez duruma geldi. İşte bu noktada evinizde priz sorununu kökten çözecek çoklu priz sizlerle buluşuyor.Akrobat Universal Grup Priz,Universal priz yapısı ile Türkiye ve bütün Dünya üzerinde ki priz yapılarını desteklemektedir.


Çoklu priz kullanımında yaşanılan sorunların başında adaptör yada büyük fişlerin geniş alan kaplamaları sebebiyle yanındaki prizi kullanamamak gelir.Akrobat Grup Prizin 180 derece ayarlanabilir priz yapısı sayesinde tüm elektrikli cihazlarınızın fişlerini yanyana kolayca takabilir, tüm prizleri etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.


Prizin üzerinde yer alan akım korucuyucu anahtar sayesinde grup prizi fişten çekmeden cihazlarınıza giden tüm elekrtiği tek tuşla kesebilir ve güvenlik sorunlarını ortadan kaldırabilirisiniz.


Akrobat Universal Grup Priz Teknik Özellikleri:


-6 Adet Universal (tüm dünyada kullanılan fiş) priz.
-180 derece dönebilen hareketli priz yapısı.
-Yangın geciktirici Plastik malzeme.
-Tüm prizlerde çocuk koruma özelliği.
-Tek tuş ile akım kesen açama kapama butonu.

-Renk : Turuncu


Akrobat Universal Priz Ölçüleri :


-Kablo Uzunluğu : 180 cm
-Uzunluk: 40 cm
-Priz Göz Çapı : 5,5 cm
-Yükseklik : 3,8 cm
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0085620880127