Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

33

Pratik Vakumlu Silikon Kapaklar

Her kap için ayrı kapak derdine son! Silikon kapaklar, esnek yapısı sayesinde mutfakta kullandığınız tüm kaplara uyum sağlar. Bu süper fırsat Batangemi.com farkıyla sizlerle!

59.90 TL
39
.90 TL(KDV Dahil)

Çok esnek yapısı sayesinde istediğiniz kaba uyum sağlayabilmektedir. İki ayrı boyutta ve ikişer adet olmaz üzere toplamda dört parçadan oluşan silikon esnek kapaklar.


Tanıtım Videosu:Üstelik kaba sıkı bir şekilde yerleştirdiğiniz takdirde hava almayacak şekilde takarsanız kesinlikle su sızdırmaz. Bu streç kapaklar sayesinde isterseniz tüm kaselerinizde bulunan yemek yada yoğurt gibi gıdaların ağzını kapatarak dolabınızda daha uzun süre saklayabilirsiniz.


Kullanacağınız kaplar oval, kare, dikdörtgen veya yuvarlak olabilir. Esnek silikon streç kapaklar hepsine uyum sağlayabilir. Doğa dostu kapakları defalarca kullanabilirsiniz.


Sofranızda kalan yemekleri sonra yemek için saklama istiyorsanız tabağınızın üstüne esnek silikon kapak seti flexi fit lid setin kapaklarından birini geçirin ve dolabınıza koyun. Böylece bozulmadan saklayın.


Silikon kapaklar sıcak ve soğuğa dayanıklıdır.Bulaşık makinesi, Mikrodalga fırın ve buzdolabında kullanım için uygundur.


Ürün Özellikleri :


-6 parçalık set.

-Silikon yapısı sayesinde hava almaz sızdırmaz.

-Mikrodalga fırın, bulaşık makinesi ve buzdolabında kullanıma uygundur.

-Kare, oval, dikdörtgen yada yuvarlak ağızlara sahip tüm kaplara uyum sağlar.


Ürün Ölçüleri:


-Küçük kapak çapı: 11,5 cm

-Büyük kapak çapı: 16cm


Paket İçeriği:


-2 adet Büyük Kapak

-2 adet Küçük Kapak

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0155439376831