Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

49

Wonder Hanger Askı Seti

Gömlekleriniz, etek ve pantolonlarınız dolabınıza sığmıyor mu? Sürekli düzeltmenize rağmen dolabınız düzenli durmuyorsa Wonder Hanger Askı Setinı sakın kaçırmayın!

29.00 TL
14
.90 TL(KDV Dahil)

Wonder Hanger Pratik Askı Nedir?


Gömlekleriniz, etke ve pantolonlarınız dolabınıza sığmıyor mu? Devamlı düzeltmenize rağmen dolabınız düzenli durmuyor mu? Üzülmeyin; Artık Wonder Hanger var!

Wonder Hanger dolabınızda %60 oranında yer açar ve kıyafetlerinizi daha düzenli ve kırışmadan asmanızı sağlar. Wonder Hanger in kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Üstelik çok ekonomik. Evinizde, yurtta, iş yerinizdeki dolabınızda, arabada yada banyonuzda kullanabilirsiniz. Küçük evi yada küçük dolabı olanlar için ya da kıyafetlere yer kalmamış olan dolabında yer açmak isteyenler için harika bir ürün, Wonder Hanger !

Wonder Hanger Kullanımı:

Wonder Hanger ı 2 tarafından kancalar vasıtası ile askı şubuğuna asarak yatak veya tek kanca ile asarak dikey olarak kullanabilirsiniz. Her wonder hanger askılığa 5 kat standart askı takılabilir. Ayrıca Wonder Hnger çanta asmak için de ideal bir malzemedir.


Paket İçeriği:


- 8 Adet çubuk askı

- 16 Adet kanca

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.024075984954834