Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

50

Çok Amaçlı Araç Güneşlik Organizeri

Aracınızı düzene sokmaya hazır mısınız? Araç içerisinde en çok ihtiyacınız olan şeyleri bir arada tutmanızı sağlayacak olan Çok Amaçlı Araç Güneşlik Organizeri Sizlerle!

39.90 TL
19
.90 TL(KDV Dahil)

Düzenden hoşlanıyorsunuz ama bir türlü arabanızı düzene sokamıyor musunuz? Çok Amaçlı Araç Güneşlik Organizeri ile artık hayat daha kolay. Üzerinde bulunan 16 dikey 6 yatay toplamda 22 lastik bandın bulunduğu Çok Amaçlı Araç Güneşlik Organizeri birbirinden farklı kombinasyonlarla eşyalarınızı sarıp organize edecek.


Çok Amaçlı Araç Güneşlik Organizeri arabanızın güneşliğine arka tarafında bulunan iki lastik bant ile kolayca monte edebilir, güneş gözlüğünden kaleme veya makyaj malzemesine tüm ihtiyacınız olan eşyaları bir arada tutabilirsiniz.


Çok Amaçlı Araç Güneşlik Organizeri isterseniz çekmecenizde, çantanızda veya dolaplarınızda düzen sağlamak içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Paket İçeriği:


- 1 adet Çok Amaçlı Araç Güneşlik Organizeri

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0187900066376