Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Süper İnce Bluetooth Klavye

Süper ince yapısı ve multimedya özellikleriyle son derece rahat ve konforlu kullanıma sahip olan Süper İnce Bluetooth Klavye'yi çok seveceksiniz!

119.90 TL
49
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Bluetooth Klavyenin yapısı hassasiyet üzerine kurulmuştur. Hassas tuşları sayesinde yazı yazmanın, chat yapmanın ve mesaj atmanın keyfine doyamayacaksınız.


Fonsiyonel tuşları sayesinde hızına hız katacak ve işlerinizi yaparken zaman kaybı yaşamayacaksınız. Bluetooth Klavye rahat kullanımı ve pratik özellikleri sayesinde vazgeçilmezleriniz listenizde yerini alacak!


Bluetooth Klavye tüm enerjisini alt yüzeyinde bulunan kapaklı alanın içindeki 2 adet Kalem Pil'den alır. Sadece 2 Adet Pil ile saatlerce hatta günlerce çalışabilirsiniz. Yedek pilleriniz sayesinde gittiğiniz yerde hiç bir elektrik kaynağı olmasa dahi, hiçbir sıkıntı yaşamadan çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Klavye tabanında 4 köşede bulunan özel kauçuklar sayesinde, Everest Bluetooth Klavye cam zeminlerde bile asla kaymaz. Böylece yazı yazarken hızınız kesilmez.


Ürün Özellikleri:


- Q Klavye

- Multimedia

- Stand ve Kablosuz Klavye

- Bluetooth Bağlantı noktası

- Everest KB-BT230

- iPad/iPhone/Mac Mini PC Notebook ile uyumlu

- Beyaz renk


Paket İçeriği:


- Everest Süper İnce Bluetooth Klavye

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.00645995140076