Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Vücut Şekillendirici Tayt

Kumaş yapısında bulunan bitkisel özler sayesinde incelmenize yardımcı olacak olan Magic Wave incelmeye yardımcı korse ile formunuzu koruyun!

79.90 TL
29
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

İncelmeye yardımcı tayt, vucuttaki fazlalıkları uzaklaştırmak için üretilmiş veya birden fazla etken maddenin gün boyunca yavaş yavaş salınarak cilt üzerinde inceltici etki sağlayan kozmotekstil ürünüdür.


Kumaşa emdirilmiş mikro kapsüller siz hareket ederken vücüdunuza sürtünerek parçalanır ve aktif kozmetik içerik hiç enerji sarfetmenize gerek bırakmadan gün boyunca etki eder.


Vücüdunuzu şekillendirmek için kullanabileceğiniz en pratik ve şık üründür. Hafif ve rahat ürünün kumaşına yerleştirilmiş mikro kapsüller vasıtasıyla 18 gün içerisinde kalça bölgenizden 5.5 cm'e kadar uyruk bölgenizden 3.1 cm'ye kadar incelebilirsiniz.


Makinede yıkayınız, tamburlu kurutma makinesinde kurutmayınız, ütülemeyiniz, kuru temizleyiniz. Mümkünse elde yıkayınız.


Bu devrim yaratan ürünle zayıflarken vücudunuzu şekillendirebilir ve daha hızlı zayıflayabilirsiniz. İçerisinde bulundurduğu mikro kapsüller ile kalça ve uyluk bölgelerinizdeki istenmeyen fazlalıkları yakar her arzuladığınız elbisenin içine girmenize yardımcı olur.


Ürünümüz 20 elle yıkamaya kadar garantisi vardır. Elle yıkamalarda dikkat edilmesi önerilir.Çamaşır makinesinde yıkarken 30 C de yıkanmalıdır ve çamaşır suyu kullanılmamalıdır.


Özel kumaşlı taytlar içinde bulunan mikro kapsüller vasıtasıyla zayıflamanıza yardımcı olur, süreci hızlandırır.


12 yaşında küçükler, hamileler, bitkisel ilaçlara alerjisi olanlara tavsiye edilmez.


Paket İçeriği:


- 1 adet Vücut Şekillendirici Tayt

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0152819156647