Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Anti Far Gece Sürüş Gözlüğü

Geceleri araç sürerken zorlanıyor ve karşıdan gelen araçların ışıklarından dolayı önünüzü görmekte zorluk çekiyorsanız bu ürüne kesinlikle ihtiyacınız var! Damla Modeli Gece Sürüş Gözlüğü Batangemi.com'da!

49.90 TL
24
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!

Artık Anti Far Gece Görüş Gözlüğü ile güvenli sürüşün zevkini çıkarabilirsiniz. Sarı renkli, özel kaplamalı lens ile üretilen sürücü gözlüğü, ışık parlamalarını azaltan, Avrupa ve Amerika' da genellikle sürücüler tarafından gece sürüşlerinde sıklıkla kullanılan özel bir üründür.


Tanıtıcı Video:Dünyanın çeşitli üniversitelerinde yapılan araştırmalara göre özel kaplamalı sarı lensli sürücü gözlükleri, grinin tonları arasındaki farkı artırır. Grinin tonlarını ortaya çıkardığınız zaman, görüş alanı daha belirginleşir ve kontrast artar.


Ürün Özellikleri:


- Parlama karşıtı (Sürücü gözlüğü) özelliği olan bu gözlükler, bir çok durumda görünen alanın daha iyi algılanmasını sağlar. Bu da kaza riskini azaltır.

- Gündüzde kullanabilirsiniz.

- Gündüz gerçekleşen parlamalar, su, sis, kum, kar ve yol yüzeyi gibi yatay yüzeylerden ışığın yansımasıyla oluşur. Sürücü gözlüğü camı yüzeye gelen parlamaları, görüşü engellemeden emer.

- Işık yansımasını azaltır ve kontrast hassasiyetini artırır.

- Dışarıda aydınlıkta yapılan her türlü aktivite (araba kullanmak, balık tutmak, kayak, denize açılmak, yolculuk yapmak v.b.) Yansıyan ışığı süzer ve ışığın sudan yansımasını engeller.

- Parlama ve UV ışığını yok etmenin en iyi yolu sürücü gözlüğü kullanmaktır.

- Diğer güneş camlarına göre oldukça hafiftir. Yüksek kaliteli optik performansına sahiptir.

- Dayanıklıdır, rengi solmaz.

- Sürücüler geleneksel yansıma kaynaklarına ilave olarak ön camdaki yansımanın sürücü görüşünü % 30lara varan oranda düşürdüğünü tespit etmiştir.

- Ayrıca hassas gözleri olan, yahut katarakt, miyop gibi lazerle göz ameliyatı geçirmiş kişiler için gündüz kullanımına oldukça uygun bir seçimdir.

- Gün yorgunluğunu azaltır.


Paket İçeriği:


- 1 Adet Anti Far Ray-ban Model Gece Görüş Gözlüğü

- 1 Adet Gözlük Kılıfı

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0263679027557