Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz BatanGemi.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

Telefon numaranızı girdiğinizde, şifrenizi göndereceğiz.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Kablosuz Gece Görüş Kameralı Bebek Telsizi

Gece görüş kameralı, Çift yönlü konuşma özellikli, 8 adet ninni özellikleri ile bebeğiniz ve sizin için tasarlanmış Kablosuz Kameralı Bebek Telsizi Sizlerle!

529.90 TL
349
.90 TL(KDV Dahil)
Bu fırsat tükendi, kaçırdım diye üzülmeyin fırsatı tekrar istiyorum'a tıklayın. sizin için yayınlayalım!
Isı Ölçerli Kameralı Bebek Telsizi yardımıyla artık bebeğinizi uyurken uzaktan rahatça izleyebilirsiniz.

Ergonomik tasarımı, uzun pil ömrü ve yüksek çekim gücü sayesinde evinizin her yerinden bebeğinizi güvenle izleyebilirsiniz. Ayrıca monitör üzerinden bebeğinizin oda sıcaklığını her daim kontrol edebilir ve dilediğinizde monitörün üzerindeki tek tuşa basarak yatak başucundan bulunan kamera ünitesinden bebeğinize şarkılar çalabilirsiniz.

Bebek video monitörü ve kamera ünitesi, güvenli bir frekans üzerinden açık alanda 260 metre, kapalı alanda ise 50 metrelik bir çekim gücü alanına sahiptir. Bu sayede bebeğiniz odasında uyurken siz de video monitörünüzle evinizin herhangi bir köşesinden bebeğinizi kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Bebek kamera ünitesi, üzerinde bulunan 8 adet yüksek yoğunluklu kızıl ötesi LED’ler sayesinde otomatik olarak gece görüşü imkanı sağlar. Bu sayede bebeğinizi karanlık bir odada uyurken dahi net olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca kamera ünitesinde bulunan ortam sıcaklık termostatı sayesinde bebeğinizin oda sıcaklık derecesini monitör ekranı üzerindenki bildirimden sürekli olarak kontrol edebilirsiniz.

Video monitörünüzün içerisinde bulunan müzik çalar özelliği sayesinde 8 adet ninni melodisinden birini seçerek bebeğinizin başucunda bulunan kamera ünitesinden çalmasını sağlayabilir ve bebeğinizi rahatlatabilirisiniz

Ayrıca monitör üzerinde bulunan mikrofon işaretli düğmeye basılı tutarak konuşarak sesinizi bebek kamerası üzerindeki hoparlör yardımıyla bebeğinize duyurabilirsiniz.

Video monitörünüzü VOX modunda uzun saatler boyunca (12-24 saat) şarj etmeden kullanılabilir ve dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. VOX modu hassasiyeti ne kadar düşük olursa monitorünüzün pil süresi de o kadar uzayacaktır.

Ürün Özellikleri:

- Bebek telsizi bebeğinizin uykudan kalktığı andan haberdar olmanızı sağlar.
- Kablosuz bebek kamerası ve kablosuz monitor
- Kamera ve Telsiz 2.4GHz sinyal gücü.
- 8 adet kızılötesi led ile gece görüşü sağlamaktadır.
- Ayarlanabilir kamera yapısı ile kamerayı dilediğiniz yere koyabilirsiniz.
- Açık alanda 260 mt. kapalı alanda ise 50 mt. mesafe çekim alanı.
- Çift yönlü konuşma
- 8 adet ninni
- Ses seviyesini açıp kapama
- Alarm Özelliği
- Saat ve tarih ayarlama
- Termometre
- Yüksek Çözünürlüklü 2.0 Renkli LCD monitör
- Çoklu Dil Seçeneği (English/French/Spanish/Italian/German)

Paket İçeriği:

- 1 adet Gece Grörüş Özellikli Kamera
- 1 adet LCD Monitörlü Telsiz
- 1 adet Kullanma Klavuzu
Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar
0.0203828811646